Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Ondrej
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2020 11:37 pm

Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by Ondrej »

Witam. Piszę to, ponieważ mój znajomy ma pewien problem, mianowicie: podczas łączenia się z jakąkolwiek stworzoną grą podczas synchronizacji z innymi graczami, gra zwyczajnie wyrzuca go do pulpitu i się "wyłącza" tak samo jest gdy próbuje grać ze mną. Dodam, że gramy bez modów. Co to może być? Czy ktoś ma/miał podobny problem? Proszę o pomoc.
ASZ
Posts: 7
Joined: Wed Feb 05, 2020 12:20 pm

Re: Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by ASZ »

niech spróbuje zmniejszyć grafikę w grze, ja podobnie miałem jak miałem na bardzo wysokich wymaganiach, a mam kupiony serwer i jak chodziłem na niego to po jakiś ok 30s wywalało mnie lub przy dołączeniu znajomego na serwer, zmieniłem grafikę na wysokie i jest ok
Nie wiem czy pomogłem... lecz w moim przypadku mi pomogło.
Ondrej
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2020 11:37 pm

Re: Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by Ondrej »

ma najniższą grafikę, zapomniałem dodac, że problem pojawia sie tylko w przypadku gry w trybie wieloosobowym. Gre ma na platformie Epic Games. A ja w logach nic nie znalazłem. Ostatnio wywaliło mu błąd ls0018 i ls0014
Ondrej
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2020 11:37 pm

Re: Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by Ondrej »

Myślę, że moze to być problem z jego internetem. Ponieważ gdy dołącza jest 10% synchronizacji i go wywala, próbowalismy przez Lan, ale było to samo
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by Stiv512 »

A jak podłączy się z internetu telefonicznego? (hotspot)
Ondrej
Posts: 5
Joined: Tue Feb 04, 2020 11:37 pm

Re: Gra wywala podczas łączenia z multiplayer.

Post by Ondrej »

Również nie działa, teraz raz wyrzuca mnie, a raz go, nawet jak próbujemy sięp przez Lan połączyć, co to może być?
Post Reply