Problem z odpalaniem gry

Avocem
Posts: 1
Joined: Thu Feb 20, 2020 3:35 pm

Problem z odpalaniem gry

Post by Avocem »

Dzień dobry,

Zainstalowałem mody (głównie te najpopularniejsze). Niestety pojawił się problem z odpalaniem gry (wczytywało mapę w nieskończoność), w zakładce "Modyfikacje" część miała wartość "0,00 Mb". Usunąłem Save, wywaliłem niektóre mody. Obecnie niby wszystkie mody są wczytane, grę odpalam. Zapisuję stan gry i...później znowu gra się nie wczytuje. W pliku log.txt pojawiają się stare błędy (dotyczące np. usuniętych już modów). Wyczyściłem ten plik. Uruchomiłem ponownie grę, a plik log znowu zapisany jest starymi błędami.

Nie mam już więcej pomysłów co robić. Ktoś pomoże?

Poniżej link do pliku z log.txt

https://megawrzuta.pl/files/3db7cef8770 ... 8c89da.txt

Edit:

Nikt nie pomoże?

Wyrzuciłem wszystkie mody, odpaliłem na zapisanym Save i poszło. Przerzuciłem więc wybrane mody z powrotem i działało - do momentu wrzucenia moda PlaceAnywhere. Gdy go wrzuciłem i zaznaczyłem na liście modów - znowu zaczęło mielić w nieskończoność. Od razu zaczęła się też sypać część pozostałych modów (w zakładce modyfikacje ich wielkość była pokazywana jako 0,00 Mb). Wyrzuciłem PlaceAnywhere, kombinowałem ze zmianą nazwy tego moda, rozpakowywałem i pakowałem (same pliki docelowe) jako .zip - FS19 wciąż mieli przy wczytywaniu mapy...
Ta gra zamiast mnie odstresowywać zaczyna mnie frustrować. Twórcy w kolejnych odsłonach ignorują to co w modach najlepsze i pożądane, a później dzieją się takie hece.

Obecnie spróbuję znowu wywalić wszystkie mody, wczytać save na pusto, a potem znowu przerzucę te mody, tym razem z plikiem FS19Placeanywhere-master, z którego usunę tylko znak "-". Jak się znowu będzie wieszał i nie zjawi się jakaś dobra dusza, która to rozkmini, to odinstaluję FS19 całkiem i nie będę się więcej denerwował...:)
dawid0s_p0sp0lit0s
Posts: 36
Joined: Fri May 31, 2019 7:31 am

Re: Problem z odpalaniem gry

Post by dawid0s_p0sp0lit0s »

Kolego kochany,
dawid0s_p0sp0lit0s
Posts: 36
Joined: Fri May 31, 2019 7:31 am

Re: Problem z odpalaniem gry

Post by dawid0s_p0sp0lit0s »

Masz w logu to:
Error: No license for dlc pdlc_andersonPack. Please reinstall.
Error: No license for dlc pdlc_claasPack. Please reinstall.
Error: No license for dlc pdlc_johnDeereCottonPack. Please reinstall. Error:Brak licencji na pdlc_....Prosze zainstalować ponownie.
dawid0s_p0sp0lit0s
Posts: 36
Joined: Fri May 31, 2019 7:31 am

Re: Problem z odpalaniem gry

Post by dawid0s_p0sp0lit0s »

To tylko w sprawie pdlc, ale masz jeszcze mody które nie są SKOMPRESOWANE, a FS odczytuje tylko ZIP i RAR
dexus
Posts: 162
Joined: Sat Nov 29, 2014 9:17 am

Re: Problem z odpalaniem gry

Post by dexus »

Na singlu mogą być niespakowane
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z odpalaniem gry

Post by iwan4672 »

dawid0s_p0sp0lit0s wrote: Sun Mar 15, 2020 8:04 pm To tylko w sprawie pdlc, ale masz jeszcze mody które nie są SKOMPRESOWANE, a FS odczytuje tylko ZIP i RAR
W RAR gra nie odczytuje. A co do DLC musisz mieć klucze, samo wrzucenie DLC nie zadziała.
Post Reply