Znikające budynki

Pumson
Posts: 6
Joined: Fri Mar 06, 2020 11:56 am

Znikające budynki

Post by Pumson »

Witam wszystkich bardzo serdecznie, ostatnio napotkałem na nieprzyjemny błąd na swoim zapisie, gram od premiery gry na jednym save, więc jest on dla mnie na prawdę ważny, łącznie przegrałem na nim 470 godzin. Problem polega na znikających budynkach... Backupy nie pomagają, wgram backupa, jest git, wystarczy zapisać grę i ponownie wczytać a budynków nie ma. Po przeanalizowaniu plików zauważyłem, że czyści się plik items.xml, niestety nie mogę dojść czemu tak się dzieje... Korzystam w 95% z oryginalnych maszyn i modów z MH, posiadam kilka modów z innych źródeł, ale nawet po ich wyrzuceniu błąd jest ten sam...

Image

Log (wychodzi bardzo długi więc wrzuciłem na hosting) : https://www71.zippyshare.com/v/5raD3dao/file.html

Szukałem pomocy w wielu źródłach niestety bez rezultatów, może chociaż tutaj znajdę...
Pozdrawiam, Pumson.
Krzysztof 14
Posts: 3
Joined: Wed Feb 12, 2020 7:13 pm

Re: Znikające budynki

Post by Krzysztof 14 »

Witam. Gram na xbox one w fs19 i mam tak bardzo czesto . Zapisuje przed wyłączeniem i mimo to budynki znikają. Daj znać jak znajdziesz wyjście z tego problemu!!! Pozdrawiam
Szymson
Posts: 1
Joined: Thu May 23, 2019 7:11 pm

Re: Znikające budynki

Post by Szymson »

Również mam ten problem na Xbox one i zauważyłem że ta sytuacja pojawia się po przekroczeniu 100h na danym zapisie.
Jeśli ktoś znajdzie rozwiązanie proszę o poinformowaniu.
Pozdrawiam.
dawid0s_p0sp0lit0s
Posts: 36
Joined: Fri May 31, 2019 7:31 am

Re: Znikające budynki

Post by dawid0s_p0sp0lit0s »

Witam, z tego to widzę w logu to problem jest w kompresji modyfikacji, tylko budynków. Mnie więcej "only ZIP supported in multiplayer.."
Musisz pobrać te mody jeszcze raz i powinno zadziałać.
Krzysztof 14
Posts: 3
Joined: Wed Feb 12, 2020 7:13 pm

Re: Znikające budynki

Post by Krzysztof 14 »

dawid0s_p0sp0lit0s możesz bardziej wyjaśnić co trzeba zrobić bo nie kumam.
Isia
Posts: 3
Joined: Fri May 15, 2020 1:03 am

Re: Znikające budynki

Post by Isia »

Też mi zniknęły wszystkie maszyny z lodów i stodoła krowami na ps4
Post Reply