Sprzedaż jaj

ZbychD
Posts: 30
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:04 pm

Sprzedaż jaj

Post by ZbychD »

Witam :) Jestem tutaj nowy. próbowałem wyszukiwać ale nic mi nie wyszukało na temat sprzedaży jaj. Mój problem polega na tym, że wczoraj pierwszy raz sprzedawałem jajka. Według poradników do gry karton zawiera 150l jaj. Miałem 48 kartonów czyli teoretycznie 48x150=7200l. Przy cenie jajek w chwili skupu 6247E powinienem dostać za jajka 44 978E a dostałem 21604 to mniej niż połowa spodziewanej kwoty! To chyba naturalne , że jestem niezadowolony, bo jestem w plecy 23 374E. Nie wspomnę o beznadziejnym ręcznym załadunku kartonów na przyczepę. Czy jest ktoś w stanie mnie oświecić o co kaman? Będę wdzięczny:))))
Just be nice and kind and the world will become a bit better. :)))
ZbychD
Posts: 30
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:04 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by ZbychD »

Czy tutaj są jacyś przedstawiciele producenta gry, czy tylko użytkownicy? Czy możne Giants ma jakiś support odnośnie FS19?
Just be nice and kind and the world will become a bit better. :)))
ZbychD
Posts: 30
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:04 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by ZbychD »

No to inaczej. Czy oprócz mnie ktoś tutaj zagląda?
Just be nice and kind and the world will become a bit better. :)))
User avatar
LukeSpidey
Posts: 97
Joined: Mon Apr 10, 2017 7:52 am

Re: Sprzedaż jaj

Post by LukeSpidey »

Wiele osób tutaj zagląda, ale najwyraźniej mało kto odpowiada.
ZbychD
Posts: 30
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:04 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by ZbychD »

Myślałem, że jak to forum firmowane przez Giants , to będą tutaj przedstawiciele firmy, lub ludzie upoważnieni do zabierania głosu w ich imieniu, ale wychodzi na to że jaka gówniana gra taka gówniana firma, to niby w takim razie jakie miało by być forum??? Typowy nowoczesny świat. Naciągnąć na zakup gry oszołamiającą reklamą, wziąć kasę i wysrać się na klienta.
Just be nice and kind and the world will become a bit better. :)))
Kosuu
Posts: 3
Joined: Sun Apr 12, 2020 6:18 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by Kosuu »

Wydaje mi się, że jajka się tłuką, np. przy mocnym uderzeniu gdy je ładujesz na przyczepę bądź gdy wypadną Ci z tej przyczepy. Zrób sobie eksperyment i jednym kartonem porzucaj, pouderzaj, a z drugim bądź bardzo ostrożny i na końcu porównaj ceny. Oczywiście za niska cena, ponieważ kto by chciał kupić jajecznicę w pudełeczku za te same pieniążki co świeżutkie wiejskie jajeczka. :)
sprinter
Posts: 13
Joined: Sun May 10, 2020 9:09 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by sprinter »

https://www.farming-simulator.com/mod.p ... tle=fs2019

Do jaj możesz kupić palety/kosze (link) i postawić w miejsce gdzie "spadają" kartony z jajkami. Pojemność jednego kosza można zwiększyć do 9600L. Te po 25 to jednorazowe, kupuj po 250. Pod kurnikiem stawiam 4 kosze piąty w rezerwie na czas kiedy jadę z czterema do skupu. Do wożenia palet z jajami używam platformy AUTOLOAD, także palety/kosze same się ładują.
ZbychD
Posts: 30
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:04 pm

Re: Sprzedaż jaj

Post by ZbychD »

No git też nabyłem przyczepy autoload, zapakowałem jajka i pojechałem do skupu. Wjechałem na rampę i nic się nie dzieje . Jajka z konteneram jak przyspawane do przyczepy???????
Just be nice and kind and the world will become a bit better. :)))
Post Reply