Przeinstalowywanie gry - błąd

szymonlama1503
Posts: 2
Joined: Wed Apr 15, 2020 12:56 pm

Przeinstalowywanie gry - błąd

Post by szymonlama1503 »

Po krótkiej przerwie od grania i odinstalowaniu FS19 chciałem jeszcze raz zagrać w tę grę. Mam wersję na płytę DVD. Niestety, gdy próbowałem uruchomić instalator, jedyne co zobaczyłem to opcja uruchomienia gry. Po kliknięciu w ową opcję, wyskakuje taki błąd:
https://imgur.com/a/MRMNCTi

Czy da się go jakoś naprawić? Jest to wina FS19 czy mojego czytnika płyt? Proszę o odpowiedź, na angielskim forum nie dostałem żadnej.
Edycja: w tabelce z powiadomienie o błędzie jest napisane "System Windows nie może odnaleźć pliku (FS19), upewnij się że wspierana nazwa jest poprawna i spróbuj ponownie"
Nie używałem wbudowanego narzędzia do odinstalowania, pliki gry usunąłem ręcznie. Wiele razy próbowałem już wyciągnąć i włożyć spowrotem płytę ale nic to nie zdziałało.
Stiv512
Posts: 91
Joined: Sun Dec 09, 2018 10:28 am

Re: Przeinstalowywanie gry - błąd

Post by Stiv512 »

Pliki usunąłeś ręcznie a w rejestrze wpisy usunąłeś? Gdybyś użył wbudowanego programu to nie byłoby problemu.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Przeinstalowywanie gry - błąd

Post by iwan4672 »

Stiv512 wrote: Fri Apr 17, 2020 8:21 am Pliki usunąłeś ręcznie a w rejestrze wpisy usunąłeś? Gdybyś użył wbudowanego programu to nie byłoby problemu.
Musisz usunąć grę. W Windows 7 jest to w Programy i funkcje. w 10 nie wiem jak ta opcja się nazywa.
Post Reply