Problem z alpine dlc

niki14720
Posts: 4
Joined: Fri Nov 13, 2020 11:22 am

Problem z alpine dlc

Post by niki14720 »

Mam problem z nowym dlc. Kupiłem je w pre-orderze i wczoraj zainstalowalem, jest w plikach gry, w sklepie steam jest napisane że mam to w bibliotece ale w okienku z dlc go nie ma. Robiłem spojność, wyłaczanie systemu, steama, reinstalacje gry, wylogowywałem sie ale nic to nie dało. Mial ktos podobny problem i wie jak to rozwiazać czy z czasem samo sie pojawi?
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Problem z alpine dlc

Post by MariuszPodlasie »

To nie jest jako DLC, a nowa mapa dodana do gry. Znajdziesz ją przy wyborze nowej mapy w grze.
niki14720
Posts: 4
Joined: Fri Nov 13, 2020 11:22 am

Re: Problem z alpine dlc

Post by niki14720 »

Niestety nie, jest to nowe DLC które powinno znaleźć się w "pudełku" z DLC w bibliotece gier po otwarciu strony farminga. Mój kolega tam je ma i wszytko działa lecz u mnie tego tam nie ma. Dodatek kupiłem na steam i instalowałem wczoraj. Mimo wszytko włączyłem grę i sprawdziłem to co pan napisał i mapy tam nie ma.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Problem z alpine dlc

Post by iwan4672 »

Sprawdź cz w ogóle masz zainstalowane DLC. Prawy klik myszką na grze->właściwości, w zakładce DLC zobacz czy jest ptaszek przy ty DLC. Jak nie ma to zaznacz, i powinno się zainstalować. Jak jest, to pisz do supportu steam
niki14720
Posts: 4
Joined: Fri Nov 13, 2020 11:22 am

Re: Problem z alpine dlc

Post by niki14720 »

No właśnie tego DLC tam nie ma, jest tylko w plikach lokalnych plik o nazwie alpineFarmingpack.dlc. W tej zakładce o której pan pisze jest tylko DLC claas.
niki14720
Posts: 4
Joined: Fri Nov 13, 2020 11:22 am

Re: Problem z alpine dlc

Post by niki14720 »

Plik o którym pisze pojawił się w plikach lokalnych po aktualizacji w dniu i godzinie premiery na steam dodatku Alpine Expansion.
Post Reply