Co można umieścić w silosie?

sprinter
Posts: 13
Joined: Sun May 10, 2020 9:09 pm

Co można umieścić w silosie?

Post by sprinter »

Czy gdzieś istnieje opis ikonek produktów i plonów (szczególnie tych nowych) który można wyładować do silosów? Jest tego tyle że trudno się połapać co jest co.
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Co można umieścić w silosie?

Post by MariuszPodlasie »

Wszystko zależy, do jakiego silosu chcesz wyładować. Jeśli jest to stockowy silos, ikonki produktów są przy silosie w sklepie. Jeśli zaś masz modowy silos, zazwyczaj umieścić można w nim wszystko (no oprócz jaj).
sprinter
Posts: 13
Joined: Sun May 10, 2020 9:09 pm

Re: Co można umieścić w silosie?

Post by sprinter »

Wiem, że ikonki odnośnie zawartości silosów są możliwe do zobaczenia w sklepie. Chodzi o to że nie wiem co oznacza dana ikona a jest ich kilkanaście i niewiele się od siebie różnią. Rozkminiłem że można do silosu wrzucić słomę od rzepaku i soi. Co z niej można zrobić? Nie jest produktem na sprzedaż.
User avatar
MariuszPodlasie
Posts: 54
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:50 am
Location: Polska

Re: Co można umieścić w silosie?

Post by MariuszPodlasie »

Najprościej chyba będzie pobranie paczek ikon (przykładowy link: Addon Icon) i wypakowanie pliku. Zobaczysz dziesiątki ikonek odpowiednio podpisanych do użycia w grze z modem GlobalCompany.
Bynajmniej tak samo ja zrobiłem, ponieważ też nie zawsze wiedziałem, co oznacza dana ikonka.
sprinter
Posts: 13
Joined: Sun May 10, 2020 9:09 pm

Re: Co można umieścić w silosie?

Post by sprinter »

O ile mi wiadomo ściągnięte mody nie wymagają wypakowania. Ikony GlobalCompany są obrazowo rozpoznawalne i z nimi nie mam problemów. Natomiast rozszerzenie zawartości silosów przez modyfikacje to wg mnie masakra.
Mam jeszcze pytanko z innej półki: Jak uruchomić mod Store Deliveries. Wiem że Lewy Shift + Lewy Alt (pokazuje się świecące kółko) ale co dalej. Czy ten mod działa na każdej (popularnej) mapie?
Post Reply