Problem

Bonus_kuba
Posts: 37
Joined: Mon Apr 13, 2020 12:45 pm

Problem

Post by Bonus_kuba »

Cześć
Mam taki problem że kiedy chce wejść w sklepie do zagrody dla zwierząt to nie moge a w konsoli tylko pisze ,,Running LUA method mouseEvent"
i pod spodem piszę ,,dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua(256):attempt to index a nil value.
Myślę że to prze jakiegoś moda ale nie wiem jakiego bo wcześniej wszystko działało a teraz nie działa
Z góry dzięki
kreska235
Posts: 29
Joined: Thu Dec 17, 2020 12:45 pm

Re: Problem

Post by kreska235 »

"i pod spodem pisze jaki mod powoduje ten błąd"
dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua
Czyli twój błąd jest powodowany przez mod; AnimalFoodManager
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: Problem

Post by dziuch »

Bonus_kuba wrote: Tue Dec 22, 2020 11:13 pm Cześć
Mam taki problem że kiedy chce wejść w sklepie do zagrody dla zwierząt to nie moge a w konsoli tylko pisze ,,Running LUA method mouseEvent"
i pod spodem piszę ,,dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua(256):attempt to index a nil value.
Myślę że to prze jakiegoś moda ale nie wiem jakiego bo wcześniej wszystko działało a teraz nie działa
Z góry dzięki
Wywal mod(y): Placable Factories/Seed Factory/Placeable Factories Pellet Pack

kreska235 wrote: Tue Dec 22, 2020 11:55 pm "i pod spodem pisze jaki mod powoduje ten błąd"
dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua
Czyli twój błąd jest powodowany przez mod; AnimalFoodManager
To nie jest mod. To są pliki gry.
kreska235
Posts: 29
Joined: Thu Dec 17, 2020 12:45 pm

Re: Problem

Post by kreska235 »

dziuch wrote: Tue Dec 22, 2020 11:59 pm
Bonus_kuba wrote: Tue Dec 22, 2020 11:13 pm Cześć
Mam taki problem że kiedy chce wejść w sklepie do zagrody dla zwierząt to nie moge a w konsoli tylko pisze ,,Running LUA method mouseEvent"
i pod spodem piszę ,,dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua(256):attempt to index a nil value.
Myślę że to prze jakiegoś moda ale nie wiem jakiego bo wcześniej wszystko działało a teraz nie działa
Z góry dzięki
Wywal mod(y): Placable Factories/Seed Factory/Placeable Factories Pellet Pack

kreska235 wrote: Tue Dec 22, 2020 11:55 pm "i pod spodem pisze jaki mod powoduje ten błąd"
dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua
Czyli twój błąd jest powodowany przez mod; AnimalFoodManager
To nie jest mod. To są pliki gry.

Błąd wyskakuje z informacją jaki jest problem, gdzie ty tu widzisz problem z Factories Pellet Pack?
Bo ja widzę takie mody jak;
-Animals Manager v 0.5 Beta
-Animal Food Pack
Zapodać ci więcej nazw modów "Animals food"?
Bonus_kuba
Posts: 37
Joined: Mon Apr 13, 2020 12:45 pm

Re: Problem

Post by Bonus_kuba »

Dzięki za pomoc już działa przeszkadzały mody co podał kreska 235
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: Problem

Post by dziuch »

kreska235 wrote: Wed Dec 23, 2020 11:44 am Błąd wyskakuje z informacją jaki jest problem, gdzie ty tu widzisz problem z Factories Pellet Pack?
Bo ja widzę takie mody jak;
-Animals Manager v 0.5 Beta
-Animal Food Pack
Zapodać ci więcej nazw modów "Animals food"?
To rozpakuj sobie te dwa mody i pokaż mi palcem gdzie tam jest plik o ścieżce "dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua".

Powtarzam, ścieżka "dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua" wskazuje na pliki gry, czego dowodem jest zmienna "dataS", a nie żadnego moda.

Niemożność wejścia w "Zagrody dla zwierząt" w sklepie to znany problem powodowany właśnie przez mody Placable Factories, Seed Factory i Placeable Factories Pellet Pack jak je zainstalujesz na niekompatybilnych mapach:
viewtopic.php?f=963&t=174100
viewtopic.php?f=964&t=172803
viewtopic.php?f=964&t=173855
viewtopic.php?f=963&t=173351

...mogę ci zapodać jeszcze pare kilo linków...


Ale dawaj więcej tych modów "Animals food", może któryś trafisz... :P
kreska235
Posts: 29
Joined: Thu Dec 17, 2020 12:45 pm

Re: Problem

Post by kreska235 »

dziuch wrote: Wed Dec 23, 2020 10:04 pm
kreska235 wrote: Wed Dec 23, 2020 11:44 am Błąd wyskakuje z informacją jaki jest problem, gdzie ty tu widzisz problem z Factories Pellet Pack?
Bo ja widzę takie mody jak;
-Animals Manager v 0.5 Beta
-Animal Food Pack
Zapodać ci więcej nazw modów "Animals food"?
To rozpakuj sobie te dwa mody i pokaż mi palcem gdzie tam jest plik o ścieżce "dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua".

Powtarzam, ścieżka "dataS/scripts/animals/AnimalFoodManager.lua" wskazuje na pliki gry, czego dowodem jest zmienna "dataS", a nie żadnego moda.

Niemożność wejścia w "Zagrody dla zwierząt" w sklepie to znany problem powodowany właśnie przez mody Placable Factories, Seed Factory i Placeable Factories Pellet Pack jak je zainstalujesz na niekompatybilnych mapach:
viewtopic.php?f=963&t=174100
viewtopic.php?f=964&t=172803
viewtopic.php?f=964&t=173855
viewtopic.php?f=963&t=173351

...mogę ci zapodać jeszcze pare kilo linków...


Ale dawaj więcej tych modów "Animals food", może któryś trafisz... :P


A ja widzę że błąd mu wywalił AnimalFoodManager.lua czyli kolidowanie skryptu tego modu...
Np; Niemasz zainstalowanego Directa odpalasz jakąś grę to ci wywali bład brak biblioteki .ddl no nie?
Pozatym wyrzucił mody typu Animalfood i problem znikną
być może te dwa mody kolidowały i oboje mamy rację, Nie zamierzam się tu sprzeczać gdyż tematy są zakładane by pomagać.
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: Problem

Post by dziuch »

kreska235 wrote: Thu Dec 24, 2020 9:41 am A ja widzę że błąd mu wywalił AnimalFoodManager.lua czyli kolidowanie skryptu tego modu...
Np; Niemasz zainstalowanego Directa odpalasz jakąś grę to ci wywali bład brak biblioteki .ddl no nie?
Pozatym wyrzucił mody typu Animalfood i problem znikną
być może te dwa mody kolidowały i oboje mamy rację, Nie zamierzam się tu sprzeczać gdyż tematy są zakładane by pomagać.
https://www.youtube.com/watch?v=n2j3p-h6QWY
kreska235
Posts: 29
Joined: Thu Dec 17, 2020 12:45 pm

Re: Problem

Post by kreska235 »

dziuch wrote: Thu Dec 24, 2020 3:43 pm
kreska235 wrote: Thu Dec 24, 2020 9:41 am A ja widzę że błąd mu wywalił AnimalFoodManager.lua czyli kolidowanie skryptu tego modu...
Np; Niemasz zainstalowanego Directa odpalasz jakąś grę to ci wywali bład brak biblioteki .ddl no nie?
Pozatym wyrzucił mody typu Animalfood i problem znikną
być może te dwa mody kolidowały i oboje mamy rację, Nie zamierzam się tu sprzeczać gdyż tematy są zakładane by pomagać.
https://www.youtube.com/watch?v=n2j3p-h6QWY
Nie pomyślał bym, gdyż odnośnik błędu pokazuje inne odniesienie. No ale w sumie to jest Farming :hi:
Ale jak widać Animalfood może powodować wiele błędów, autorowi tematu pomogło pozbycie się modów typu animalfood.
Post Reply