Giants editor- nie chce się wczytać

Dawidek
Posts: 4
Joined: Thu Feb 04, 2021 9:25 am

Giants editor- nie chce się wczytać

Post by Dawidek »

Witajcie przerobiłem mapę w giants edytorze ale po zapisaniu jej i spakowaniu wrzuceniu do modow gdy wchodzę do gry i chce utworzyć na tej mapie sejva mam wczytywanie i po chwili wywala mnie z gry i się wyłącza co może być tego powodem?
kajko
Posts: 57
Joined: Mon Dec 30, 2019 7:13 pm

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by kajko »

A jak zapisałeś? Bo ja np. kiedyś jak zapisałem mapę to pliki i3d zapisałem jako i później podmieniałem. Miałem w tedy taki sam problem. Chyba że zapisałeś normalnie czyli file/save . Sprawdź czy mapa działa na nowym zapisie
Dawidek
Posts: 4
Joined: Thu Feb 04, 2021 9:25 am

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by Dawidek »

Jak skończyłem edytować to kliknąłem zamknij i pojawiło się te okienko zapisz i kliknąłem tak spakowałem wszystko i wrzuciłem do modow. Nie działa na nowym zapisie
kajko
Posts: 57
Joined: Mon Dec 30, 2019 7:13 pm

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by kajko »

A co dokładnie edytowałeś w mapie, może usunąłeś jakiś poważny element z mapy?
Weź jeszcze raz tą mape (bez twoich edycji) i usuń np kawałek drogi, albo przestaw pare budynków itd. zapisz ją klikając file/save, zobacz czy działa i czy te zmiany są na tej mapie. Jak będzie wszystko git to znowu ją odpal i tym razem zapisz tak ja poprzednio zapisałeś, i zobacz czy mapa ci się odpali. Możliwe że coś poszło nie tak przy takim zapisie.
Dawidek
Posts: 4
Joined: Thu Feb 04, 2021 9:25 am

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by Dawidek »

Dalej to samo wyrzuca z gry
kajko
Posts: 57
Joined: Mon Dec 30, 2019 7:13 pm

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by kajko »

Jeśli robiłeś to na tej mapie bez twojej edycji, (która działała) i dalej to samo to już nie mam pomysłu dlaczego sie tak dzieje. sprawdź to na innej mapie i zobacz czy po jakichkolwiek drobnych zmianach się nie wczytuje, może to wina giants editora, jaką używasz wersje?
Dawidek
Posts: 4
Joined: Thu Feb 04, 2021 9:25 am

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by Dawidek »

8.2.0 wersja
kajko
Posts: 57
Joined: Mon Dec 30, 2019 7:13 pm

Re: Giants editor- nie chce się wczytać

Post by kajko »

Ja mam wersje 8.2.2 Pobierz ją i zobacz czy będzie działało
Post Reply