Precission farming - wapno

czerwonytulipan
Posts: 5
Joined: Mon Feb 08, 2021 1:21 pm

Precission farming - wapno

Post by czerwonytulipan »

Siema,
Od wczoraj walczę z pewnym dziwnym zachowaniem modyfikacji.
Chodzi o ręczne ustawianie dawki wapna. Nie wiem czemu, ale po wyłączeniu opcji (auto), nie ma reakcji na poziom dawki ustawionej ręcznie. Mogę ustawić poziom +2 ph bądź +0.125 a rozsiana ilość wapna ZAWSZE zostanie zaliczona jako ta idealna/perfekcyjna :hmm:
Totalnie nie rozumiem tego.
Jest ktoś kto rozumie, na jakiej zasadzie to działa?
Dzięki za pomoc!
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Precission farming - wapno

Post by Nolnejm »

Próbowałeś na paru mapach, czy tylko jednej?
Obstawiam że mapa coś broi z precission
czerwonytulipan
Posts: 5
Joined: Mon Feb 08, 2021 1:21 pm

Re: Precission farming - wapno

Post by czerwonytulipan »

Yep,
Próbowałem na oryginalnych mapach jak i mapach gdzie było dopisek o kompatybilności z tym modem. Efekt zawsze taki sam, automatyczne dozowanie dawki (idealnej) pomimo wyłączenia opcji auto. Oczywiście próby były przeprowadzane z jak i bez modów, czyli czysta mapa plus dodatek precision.
U Ciebie rozumiem, wszystko działa jak należy, czyli wyłączasz opcję (auto) i dawka ustalona ręcznie jest naniesiona na pole? <mysli>
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: Precission farming - wapno

Post by Triple_F »

Panowie, troszke zainteresowania tematem. Giants sam wam mowi co zrobic by Precision wam dzialal. Pobierasz mod i wewnatrz moda masz instrukcje co zrobic by TWOJA mapa dzialala z tym DLC. Jedni tworcy map juz to robia, inni zwyczajnie nie. Masz te DLC z Modhuba lub pobrales z poziomu samej gry? Znajdziesz w nim pelna instrukcje co i jak. Wypakuj calosc moda do folderu np na pulpit i zobaczysz w tym wypakowanym modzie folder "documents", pierwszy na gorze. Wewnatrz tego magicznego folderu jest instrukcja wlasnie w formacie PDF od naszych kochanych tworcow FSa co zmienic w mapie by wszystko dzialalo jak nalezy. Mape trzeba przystosowac do tego DLC bo inaczej beda bledy. Ktos ci mowi, ze kazda mapa z tym dziala to zna sie jak swinia na gwiazdach, ot co ;)
Post Reply