nie ubywa ze zbiornika ilość sianego materiału

gagarko
Posts: 3
Joined: Wed Mar 17, 2021 10:15 pm

nie ubywa ze zbiornika ilość sianego materiału

Post by gagarko »

zakupłem grę po zainstalowaniu i pobraniu aktualizacji w grze występuj pełno błędów np. po zatrudnieniu pracownika i wysłanie go do pracy w polu to w zasobniku ma nasypane zboże i w czasie jego pracy, gdy sieje z tego zasobnika nie ubywa ilosci zboża , dzieje sie tak z każdym materiałem siewnym oraz wapnem ,opryski. Aktualizacja została pobrana na samym początku instalowania gry .Grę kilka krotnie kasowałem z xboxa a nastepnie ,ponownie instalowałem i występuje za każdym razem te same błędy czy u kogoś to działa prawidłowo proszę mi powiedzieć,jaki jest numer najnoawszej aktualizacji gry mam xboxa one S
Bobbi-79
Posts: 123
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: nie ubywa ze zbiornika ilość sianego materiału

Post by Bobbi-79 »

Hmmm... A przypadkiem nie masz włączonego uzupełniania nawozów przez pracownika...? Jeśli konsola ma dostęp do neta to aktualizacja jest automatyczna ale w tej chwili nie wiem jaki ma numer.
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: nie ubywa ze zbiornika ilość sianego materiału

Post by dziuch »

To nie jest żaden błąd i na pewno nie wynika z aktualizacji. Przejrzyj opcje a zobaczysz że masz funkcję w której pracownik w czasie pracy ma możliwość automatycznego kupowania ziarna lub nawozu. Przełącz opcje żeby nie kupował i będzie grało.
Post Reply