Problem z wczytaniem save i logiem

kapikox
Posts: 5
Joined: Mon Mar 15, 2021 4:03 pm

Problem z wczytaniem save i logiem

Post by kapikox »

Witam może mi ktoś proszę pomóc.
Otóż czy to tworze nowego save czy odpalam starego dzieje się to: (link do pobrania mojego loga gry)
https://sharemods.com/458us7kzt3ew/log.txt.html
Prosiłbym o pomoc ponieważ nie znam się na tym i chciałbym se pograć bo wyszły spoko mapki i mam zajawkę. I reinstal gry nic mi nie pomógł.
PROSZE O JAKĄKOLWIEK POMOC!
Pomożecie?
kapikox
Posts: 5
Joined: Mon Mar 15, 2021 4:03 pm

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by kapikox »

To jak ktoś pomoże?
dziuch
Posts: 165
Joined: Sun Nov 15, 2020 9:12 am

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by dziuch »

Twój log wygląda dziwnie. Pełno zdublowanych wpisów. Nie masz przypadkiem zdublowanych modów w katalogu "mods"? Przejrzyj ten folder i sprawdź.
kapikox
Posts: 5
Joined: Mon Mar 15, 2021 4:03 pm

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by kapikox »

dziuch wrote: Mon Mar 22, 2021 11:06 am Twój log wygląda dziwnie. Pełno zdublowanych wpisów. Nie masz przypadkiem zdublowanych modów w katalogu "mods"? Przejrzyj ten folder i sprawdź.
Dobra sprawdze i dam znać jak się naprawi lub nic się nie zmieni
kapikox
Posts: 5
Joined: Mon Mar 15, 2021 4:03 pm

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by kapikox »

dziuch wrote: Mon Mar 22, 2021 11:06 am Twój log wygląda dziwnie. Pełno zdublowanych wpisów. Nie masz przypadkiem zdublowanych modów w katalogu "mods"? Przejrzyj ten folder i sprawdź.
Sprawdziłem nic nie ma i nadal to samo. Masz może jakieś jeszcze pomysły? Czy może mam na nowo mody instalować?
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by Nolnejm »

kapikox wrote: Thu Mar 18, 2021 1:31 pm Witam może mi ktoś proszę pomóc.
Otóż czy to tworze nowego save czy odpalam starego dzieje się to: (link do pobrania mojego loga gry)
https://sharemods.com/458us7kzt3ew/log.txt.html
Prosiłbym o pomoc ponieważ nie znam się na tym i chciałbym se pograć bo wyszły spoko mapki i mam zajawkę. I reinstal gry nic mi nie pomógł.
PROSZE O JAKĄKOLWIEK POMOC!
Pomożecie?
Dzieje się co?
Wszystkie mody z folderu mods przeciągnij np na pulpit zostaw samą mapę i spróbuj odpalić fs jak problem "To" ustąpi :biggrin2: To wrzucaj np po 10 modów i odpalaj fs do momentu aż problem "To" się pojawi. Wtedy z tych 10 modów musisz dodawać pojedynczo aż zlokalizujesz zlagowany mod (Najczęstszym modem który powoduje lagi jest tow bar więc go usuń jako pierwszego).
Najprościej by ci było otworzyć loga i w linijkach Error masz napisany jaki mod laguje, Ale jak nie potrafisz to zastosuj tą opcje co ci wyżej napisałem :hi:
kapikox
Posts: 5
Joined: Mon Mar 15, 2021 4:03 pm

Re: Problem z wczytaniem save i logiem

Post by kapikox »

Nolnejm wrote: Wed Mar 24, 2021 4:49 pm
kapikox wrote: Thu Mar 18, 2021 1:31 pm Witam może mi ktoś proszę pomóc.
Otóż czy to tworze nowego save czy odpalam starego dzieje się to: (link do pobrania mojego loga gry)
https://sharemods.com/458us7kzt3ew/log.txt.html
Prosiłbym o pomoc ponieważ nie znam się na tym i chciałbym se pograć bo wyszły spoko mapki i mam zajawkę. I reinstal gry nic mi nie pomógł.
PROSZE O JAKĄKOLWIEK POMOC!
Pomożecie?
Dzieje się co?
Wszystkie mody z folderu mods przeciągnij np na pulpit zostaw samą mapę i spróbuj odpalić fs jak problem "To" ustąpi :biggrin2: To wrzucaj np po 10 modów i odpalaj fs do momentu aż problem "To" się pojawi. Wtedy z tych 10 modów musisz dodawać pojedynczo aż zlokalizujesz zlagowany mod (Najczęstszym modem który powoduje lagi jest tow bar więc go usuń jako pierwszego).
Najprościej by ci było otworzyć loga i w linijkach Error masz napisany jaki mod laguje, Ale jak nie potrafisz to zastosuj tą opcje co ci wyżej napisałem :hi:
Dobra pobawie się dzięki wam za pomoc
Post Reply