Koszty napraw ciągników.

ciapek c-330
Posts: 43
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:08 pm

Koszty napraw ciągników.

Post by ciapek c-330 »

Mam pytanie: gdzie w plikach modów ciągników można zmienić koszty naprawy? Bo oczywiście cena, moc, zużycie paliwa, szybkość zużycia maszyn, prędkość maksymalna, moment obrotowy, cena konfiguracji ciągnika- to wszystko jest. A koszty naprawy czy wypożyczenia- nie ma. Czy można w ogóle ustawić to? Skąd to się wzięło, że z reguły koszt naprawy ciągnika to 8 % jego początkowej ceny? Bo chciałbym sobie ustawiać ten koszt naprawy na własny użytek. A może jest jakiś mod na to? Jak ktoś coś wie, to proszę o odpowiedź.
User avatar
Triple_F
Posts: 135
Joined: Thu Feb 13, 2020 4:46 am

Re: Koszty napraw ciągników.

Post by Triple_F »

MODManager_v3 to dosc dobra aplikacja do edycji modow, poszukaj jej w necie. O ile dobrze pamietam to daje dosc rozbudowana mozliwosc zabawy w edycje modow.
ciapek c-330
Posts: 43
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:08 pm

Re: Koszty napraw ciągników.

Post by ciapek c-330 »

Niestety nie znalazłem tam tego co szukałem ( koszty napraw w warsztacie ), ale za to znalazłem tam coś interesującego. Otóż po ustawieniach w tej aplikacji w plikach pojawiło się ni stąd ni zowąd dzienny koszt zużycia maszyn jak w FS17 oznaczony jako <dailyUpkeep>liczba</dailyUpkeep></storeData>. Wcześniej tego w ogóle nie było. Więc widocznie był na to jakiś skrypt. Może na koszty naprawy w warsztacie też jest taki skrypt. Może gdzieś w plikach Farminga coś jest?
W każdym bądź razie bardzo dziękuję za apkę, bo jestem z niej bardzo zadowolony. :smileynew:
Post Reply