Brak tekstury wypełnienia przyczep/kombajnów uprawami

User avatar
Matios_Ratmed
Posts: 5
Joined: Sun Jan 24, 2021 2:51 pm

Brak tekstury wypełnienia przyczep/kombajnów uprawami

Post by Matios_Ratmed »

Cześć,
Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś momentu w grze brakuje mi tekstur wypełnienia przyczepy uprawami, czy też wypełnienia siewników, rozsiewaczy, kombajnów itd. Oczywiście żółty pasek wypełnienia (w prawym dolnym rogu) pokazuje poprawnie, że przyczepa/kombajn są napełnione uprawami.
Zauważyłem to na mapie Ravensberg Maize Plus, oraz Norddeich (zaktualizowane do najnowszej wersji z oficjalnej strony FS), jednak nie wydaje mi się, aby błąd był spowodowany mapami.

Image

Poniżej wrzucam ostatni log podczas gry, może ktoś "w temacie" będzie mi w stanie podpowiedzieć, co "crashuje" u mnie daną rzecz.

https://easyupload.io/g8155v

Pozdrawiam!
TURBO_Mods
Posts: 2
Joined: Wed Nov 01, 2017 9:29 pm

Re: Brak tekstury wypełnienia przyczep/kombajnów uprawami

Post by TURBO_Mods »

Matios_Ratmed wrote: Thu May 20, 2021 3:04 pm Cześć,
Nie wiem dlaczego, ale od jakiegoś momentu w grze brakuje mi tekstur wypełnienia przyczepy uprawami, czy też wypełnienia siewników, rozsiewaczy, kombajnów itd. Oczywiście żółty pasek wypełnienia (w prawym dolnym rogu) pokazuje poprawnie, że przyczepa/kombajn są napełnione uprawami.
Zauważyłem to na mapie Ravensberg Maize Plus, oraz Norddeich (zaktualizowane do najnowszej wersji z oficjalnej strony FS), jednak nie wydaje mi się, aby błąd był spowodowany mapami.

...

Poniżej wrzucam ostatni log podczas gry, może ktoś "w temacie" będzie mi w stanie podpowiedzieć, co "crashuje" u mnie daną rzecz.

https://easyupload.io/g8155v

Pozdrawiam!
zawsze jak masz jakieś problemy z grą należy sprawdzić log.xml, tam jest wszystko napisane, jakie mody się załadowały i jakie problemy generują, więc radzę zajrzyj tam i zobacz co za błędy masz.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Brak tekstury wypełnienia przyczep/kombajnów uprawami

Post by iwan4672 »

Ja bym zaczął od sprawdzenia czy bez dodatkowych modów działa poprawnie. Jak by działało, to trzeba szukać który mod bruździ. Oczywiście na mapie Ravensberg Maize Plus obowiązkowo musi być mod MaizePlus
Post Reply