Sprzedaż kiszonki w bbiogazowni

Fraor
Posts: 1
Joined: Thu Dec 13, 2018 2:39 pm

Sprzedaż kiszonki w bbiogazowni

Post by Fraor »

Czy jest jakieś ograniczenie w sprzedaży kiszonki w biogazowni? Na serwerze ze znajomym sprzedaliśmy około 400 tyś kiszonki i dostaliśmy tylko trochę ponad 74 tyś przy cenie 600. Gdzie powinniśmy dostać ponad 240 tyś. Spotkał się ktoś z podonym problemem?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 936
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Sprzedaż kiszonki w bbiogazowni

Post by Ziuta Modding »

Przy sprzedaży dużej ilości cena zaczyna maleć, prawdopodobnie nie zdążyła się zaktualizować wizualnie.
Awiator
Posts: 5
Joined: Thu Nov 24, 2016 9:16 am

Re: Sprzedaż kiszonki w bbiogazowni

Post by Awiator »

Witam serdecznie też mam taki problem ,że cena za 1000 L kiszonki w biogazowni jest 360 € po wyładowaniu z silosów 730 tyś litrów powinienem dostać około 260 tyś a dostałem zaledwie 130 tyś czy ktoś może wyjaśnić o co tu chodzi. Dziś dla testu wyładowałem i sprzedałem 31 tyś lirów przy cenie 360 € i dostałem 6,180€ przy poziomi trudności Normalny a następnie przełączyłem grę na poziom z normalnego na łatwy odczekałem dzień i znowu sprzedałem 31 tyś litrów przy cenie 600€ za litr i dostałem za to 6,187€. Podejrzewam że cena na grze multi jest stał nie zależnie od poziomu trudności i cen chyba ,że się mylę i jest to bug. Pozdrawiam i czekam na wasze zdanie.
Awiator
Posts: 5
Joined: Thu Nov 24, 2016 9:16 am

Re: Sprzedaż kiszonki w bbiogazowni

Post by Awiator »

Witam dziś jeszcze sprzedałem 31 tys kiszonki w Strych przy cenie 295€ i dostałem 9,145€ więc wszystko się dokładnie zgadza co do 1 € także polecam na razie sprzedawać w Strychu jeżeli cena jest większa niż 200€
Post Reply