Save gry i synchro

bajtojek
Posts: 4
Joined: Mon Feb 01, 2021 12:23 pm

Save gry i synchro

Post by bajtojek »

rozpisze sie prosze o wyrozumiałosc, na pączatku gralismy z kolegom na mp po pobraniu modów z mh nie mógł dołoczyc gdyz synchronizacja sie zatrzymywałal na 10% potem save zaczął sie nie wczytywac odnistalowalismy my mody i dalej to samo nie mógł dobic bo na 10% synchro wywalało synchronizacje i po zapisaniu save wyszłem i chceilismy przez logemehamachi tez nie to samo było zrobiłem od nowa save na mapie woli brudnowskiej na tej co wczesniej gralismy i mógł wejsc normalnie grac ale gdy wyszedł a ja postawiłem 1 do 1 te samą farme zacząl sie znowu ten prbolem 10% teraz po właczeniu save mapa za nic nie chiała sie załadowac próbowałem wszystkiego usuwania game.xml potem economy spójnosc plików uninstall gry usuwanie wszystkich modów moze jakis mod ma błąd mody z modhuba wiec nie wiem z góry dziekuje za pomoc
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Save gry i synchro

Post by Nolnejm »

Sprawdzałeś log?
Jaki macie internet?
Próbowaliście bez modów czy za każdym razem będzie mógł wejść?
hamachi raczej się nie używa by pograć online, tzn bezpieczniej jest bezpośrednio z gry bez jakichkolwiek wynalazków
bajtojek
Posts: 4
Joined: Mon Feb 01, 2021 12:23 pm

Re: Save gry i synchro

Post by bajtojek »

błędy w logu są takie:
Error: Startup with port while already running
Can't load resource 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/scripts/DynamicMud.lua'.
configuration name 'buyableGPS' is already in use!
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_DRZWI06
Error: Adding onCreate loaded object with duplicate saveId AnimatedObject_DRZWI07
Error: index 'brama_7' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
'brama' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
index 'brama_7' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'brama_7' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'brama' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
Error: index 'brama_7' not found in AnimatedObject xml 'E:/Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2019/mods/FS19_WolaBrudnowska/maps/animatedObjects.xml'!
Error: Mesh 'door_rf_ok.001' has zero triangles.
Error: Running LUA method 'loadSharedI3DFileFinished'.
Post Reply