Poszukuje osób do realnej rozgrywki na wysokim poziomie

User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Poszukuje osób do realnej rozgrywki na wysokim poziomie

Post by Nolnejm »

Mapa: Zagraniczne, średnie/duże
Modów (waga): Obecnie jest 6GB (Twoje mody pasujące do klimatu mapy mile widziane)
Styl maszyn: małe/średnie/duże
Godziny gry: Zależy od ciebie ile będziesz miał czasu
Wymagania: Min. 20 lat, Normalność wleb , DLC oczywiście bardzo mile widziane
Kontakt: Prywatna wiadomość

Dodatkowy opis:

Witam. Poszukuję jakiś ogarniętych, pełnoletnich osób lubiącą średnie, zagraniczne mapy do gry na multi. Mam 28 lat i niezbyt lubię grywać z młodszymi ludźmi, sporo mam wolnego czasu więc moja aktywność by była raczej codzienna. Preferuje tylko i wyłącznie realną rozgrywkę na wysokim poziomie (Na tyle ile mody pozwalają), czyli Season, Manual Ataching, Manure system, Maize, Precision, VCA itp. Oraz nie znoszę autoloudów, czy też modów ułatwiającą rozgrywkę
kiki2176
Posts: 1
Joined: Mon Aug 30, 2021 1:44 am

Re: Poszukuje osób do realnej rozgrywki na wysokim poziomie

Post by kiki2176 »

witam jestem z roku76 lubię grać w ta grę jak jesteś zainteresowany to zapraszam na jedną z takich map gram codziennie nazwa Chamberg Valley mapę znajdziesz na zakładce mody w folderze mapy zainteresowany zapraszam gram w razie potrzeby farming profesionalny wszystkie dlc posiadam opcja platinum
sllawo
Posts: 5
Joined: Thu May 06, 2021 7:40 pm

Re: Poszukuje osób do realnej rozgrywki na wysokim poziomie

Post by sllawo »

Witam panow

Szukam wlasnie ekipy do grania w godzinach wieczornych. Interesuje mnie realistyczna gra. przesiadlem sie consol na pc. bede wdzieczny za kontakt. przy dobrych relacjach jestem wstanie dolozyc sie do serwera :)

sllawo#7128


pozdrawiam
Post Reply