Język Polski nie jest zainstalowany.

AnimeRose
Posts: 4
Joined: Mon Nov 12, 2018 1:10 pm

Język Polski nie jest zainstalowany.

Post by AnimeRose »

Witam. Dzisiaj kupiłam grę Farming Simulator 17 w jednym ze sklepów RTVEUROAGD. Chciałam pograć sobie trybem wieloosobowym lecz wyskoczył mi ten błąd jak w temacie. Nie wiem co robić, niektórzy piszą, że pirat, a niektórzy że crack. Czy może mi ktoś pomóc?
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Język Polski nie jest zainstalowany.

Post by iwan4672 »

Spróbuj zaktualizować grę do najnowszej wersji 1.5.3 https://www.farming-simulator.com/updat ... country=pl
Powinno pomóc.
AnimeRose
Posts: 4
Joined: Mon Nov 12, 2018 1:10 pm

Re: Język Polski nie jest zainstalowany.

Post by AnimeRose »

Właśnie to chciałam zainstalować i wyskoczył ten błąd.
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Język Polski nie jest zainstalowany.

Post by iwan4672 »

Musisz jeszcze raz zainstalować grę. Nie odinstalowuj jej, tylko zrób nakładkę. Po prostu w rejestrze nie ma zapisu, że gra jest zainstalowana. Dlatego masz ten błąd.
przed ponowną instalacją sprawdź gdzie jest gra zainstalowana. Prawo klik na skrócie gry -> Właściwości. i tam ją przekieruj. Bo prawdopodobnie gra będzie się chciała zainstalować na partycji C. No chyba że masz zainstalowaną na C, to nie musisz przekierowywać.
AnimeRose
Posts: 4
Joined: Mon Nov 12, 2018 1:10 pm

Re: Język Polski nie jest zainstalowany.

Post by AnimeRose »

Witam. Dzieki za pomoc, ale kiedy po raz kolejny wsadziłam płytę aktualizacja zaczęła się pobierać ;) Dziekuje i milego wieczoru!
Dawidraj
Posts: 1
Joined: Mon Mar 27, 2023 8:50 pm

Farming Simulator 19 (Polski) nie jest zainstalowany

Post by Dawidraj »

Witam mam problem Farming Simulator 19 kiedy chcę włączyć pacha to mi wyświetla Farming Simulator 19 (Polski) nie jest zainstalowany więc proszę o pomoc będę zdięczny
Post Reply