Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Freyyo
Posts: 3
Joined: Mon Feb 04, 2019 1:03 am

Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by Freyyo »

Witam
Pytanie moje jest do ludzi którzy mają wpływ na tworzenie FS19... dlaczego AI jest bardziej "głupie" niż w FS17 kiedy to do dyspozycji są już gotowe mody, które udoskonaliły by grę w niesamowity sposób. Naprawdę dały by przyjemność z gry graczą na konsolach. Gdyby Giants Software wziął pod swoje skrzydła Cp, to Sony czy Microsoft nie mieli by za wiele do gadania ..A tak w podstawowej wersji gry mamy małpy za kierownicą... Gracze PC sobie poradzą , ale konsolowcy napewno mają duży niesmak z tego powodu....
Nie mogę tego zrozumieć więc może ktoś mnie oświeci jak to z tym jest ...
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by SuBer »

Z tego co słyszałem to pracują nad polepszeniem pracowników i będą oni poprawieni a następnych aktualizacjach. Jeśli chodzi o mody to udoskonalają grę jako właśnie mody. Myślę że żaden moder nie odda swojego dzieła (np CP, GPS czy follow me) za darmo. Wiele z tych ekip współpracuje z Giants przy tworzeniu swoich modów dlatego są one tak dobrze przystosowywane do gry. Dodatkowo z takimi modami na konsoli jest problem gdyż posiadają one mase nowych niedostępnych w podstawowej wersji gry skryptów dlatego jest ograniczenie jeżeli chodzi o konsole.
DamianJagodaDamian
Posts: 1
Joined: Mon Apr 15, 2019 11:49 am

Re: Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by DamianJagodaDamian »

cześć wiesz może czy do ls 2019 wyszedł już mod wlasnie fallow me?
bo probowalem instalować rozne to nie chcą dzialac jeśli może wiesz proszę wyślij mi link w prywatnej wiadomosci
User avatar
Decker_MMIV
Posts: 287
Joined: Wed Aug 22, 2012 1:02 am

Re: Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by Decker_MMIV »

DamianJagodaDamian wrote: Mon Apr 15, 2019 12:15 pm cześć wiesz może czy do ls 2019 wyszedł już mod wlasnie fallow me?
translate.google.com wrote: hi, do you know if the fallow me has already fallen to ls 2019?
https://www.farming-simulator.com/mod.php?mod_id=126862
Image
Shreq23
Posts: 78
Joined: Wed May 29, 2019 6:46 pm

Re: Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by Shreq23 »

A czy na x one też będzie ten mod ?
:hi:
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Cp, GPS mod czy nawet fallow me....

Post by iwan4672 »

Nie będą z prostej przyczyny. Te mody mają skrypty.
Post Reply