Real Dirt Color

SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Real Dirt Color

Post by SuBer »

Witam
Czy przy instalacji moda Real Dirt Color trzeba modyfikować pliki xml oryginalnych maszyn?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Real Dirt Color

Post by Ziuta Modding »

Nie.
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Real Dirt Color

Post by SuBer »

Okej to znaczy że ten mod mi nie działa. Zasialem całe pole nr 8 na ravenport jadąc po wapnie i nic nawet skrawka białego śladu na oponach :-/
Darkoos
Posts: 56
Joined: Fri Nov 11, 2016 6:15 pm

Re: Real Dirt Color

Post by Darkoos »

Wyszedł Update pobierz najnowszą wersję może naprawiony błąd.
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Real Dirt Color

Post by SuBer »

Po update mod nadal mi nie działa. Znaczy gra sie z nim normalnie uruchamia ale koła ciągnika brudzą sie standardowo mimo że jedzie np po wapnie. specjalnie umyłem cały ciągnik przed próbą i tak samo.
Image
Załączam zdjęcie dla potwierdzenia. Na maszynę z tyłu nie patrzcie jest modyfikacją to nie oczekuję że będzie działać bardziej chodzi mi o traktor.
MarianToJo
Posts: 2
Joined: Sun Sep 30, 2018 12:45 pm

Re: Real Dirt Color

Post by MarianToJo »

Sorry, że nie na temat ale jak się nazywa ten mod pokazujący napełnienie kombajnów co znajduje się nad mapką, bo szukam i nie mogę znaleść?
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Real Dirt Color

Post by SuBer »

MarianToJo wrote: Wed Feb 13, 2019 6:24 pm Sorry, że nie na temat ale jak się nazywa ten mod pokazujący napełnienie kombajnów co znajduje się nad mapką, bo szukam i nie mogę znaleść?
Nie na temat to nie na temat ;/ VehicleFruitHud tak sie nazywa ten mod jest jeszcze w wersji beta

Nadal nie udało mi się ogarnąć tego modu nie wiem czemu nie działa :(
Florek_2k18
Posts: 5
Joined: Thu Feb 14, 2019 12:56 pm

Re: Real Dirt Color

Post by Florek_2k18 »

Próbowałeś zmienić ustawienia graficzne na przynajmniej średnie? Bo ze screena wnioskuję że grasz na very low itd. - może w tym tkwi sęk.
Dwa, ustaw brudzenie czyli ZIEMIA (podczas gry na Save bądź w MP ESC i ustawienia) na szybkie, zobacz czy zadziała.
Trzy, wyłącz wszystkie mody oprócz tego REAL DIRT COLOR i testuj czy działa - być może mody jakieś się "gryzą".
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Real Dirt Color

Post by SuBer »

Ustawienia mam na średnie ale we sumie racja pobawię się ustawieniami. Problem znowu pojawia się taki że im więcej maszyn posiadam tym bardziej musze zmniejszyć ustawienia graficzne :( ale dzięki za naprowadzenie nie pomyślałem o tym :D
Post Reply