Oranie

Grubski
Posts: 3
Joined: Mon Apr 01, 2019 6:09 pm

Oranie

Post by Grubski »

Po ostatniej aktualizacji ustawiając pracownika do orania przejeżdża do końca i nie zwalniając podnosi pług i jedzie dalej przy czym zaczyna pobierać w ekstremalnej prędkości pieniądze. Sprawdziłem na czystym zapisie i nic takiego nie występuje, mam wrażenie że to AiVehicle coś namieszał. Ma ktoś rozwiązanie tego problemu bez zaczynania gry od nowa?
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Oranie

Post by iwan4672 »

Na pewno AIVehicleExtension nie namieszał. Sprawdziłem oranie z tym modem (oranie tam i z powrotem - zawracanie na polu - zawracanie poza polem - zawracanie w kształcie O - oranie na około). Użyłem także samego pomocnika wyłączając AIVehicle (ustawienia klawiszami Lewy Control + H). Musisz szukać innej przyczyny. Użyte maszyny: ciągnik John Deere 6135M - pług obrotowy POH 5. Użyty skrypt AIVehicleExtension 0.0.1.8
Grubski
Posts: 3
Joined: Mon Apr 01, 2019 6:09 pm

Re: Oranie

Post by Grubski »

iwan4672 wrote: Tue Apr 02, 2019 10:44 am Na pewno AIVehicleExtension nie namieszał. Sprawdziłem oranie z tym modem (oranie tam i z powrotem - zawracanie na polu - zawracanie poza polem - zawracanie w kształcie O - oranie na około). Użyłem także samego pomocnika wyłączając AIVehicle (ustawienia klawiszami Lewy Control + H). Musisz szukać innej przyczyny. Użyte maszyny: ciągnik John Deere 6135M - pług obrotowy POH 5. Użyty skrypt AIVehicleExtension 0.0.1.8
A używasz modu followMe, właśnie sprawdziłem i po wyłączeniu go wszystko działa jak trzeba
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Oranie

Post by iwan4672 »

No i masz winowajcę. FollowMe bruździ. Trzeba czekać na update (poprawienie skryptu).
PS.
Znalazłem sposób na oranie przy włączonym FM. Bardzo dobrze spisuje się Courseplay. Tak jak z podnoszonym pługiem, i pługiem ciągnionym.
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Oranie

Post by iwan4672 »

Informuję że jest update FollowMe do wersji 1.0.1.2 na ModHub. Już nie koliduje z orką
Post Reply