Problem z seasons mod

TaG1122
Posts: 1
Joined: Sun Jan 07, 2018 6:03 pm

Problem z seasons mod

Post by TaG1122 »

Witam.

Mam problem, mianowicie gra nie widzi mod seasons. Mam wersję 1.5.1 platinum i mod seasons 1.3.0.0 i gra nie widzi modyfikacji. Po zmianie wersji modu w modesc na 38 lub 33 działa lecz po wejściu do gry jest ciemno. Ledwo widać komunikat że zaczęła się wiosna a po próbie poruszania się przemieszczam się nienaturalnie szybko po mapie a dodatkowo nie widać hudów w grze.

Czego to wina? Może ktoś pomóc?

PS. To samo dzieje się gdy nie używam innych modyfikacji

Error w logu:

Error: Unsupported mod description version in mod FS17_RM_Seasons

Z góry dzieki :D
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Problem z seasons mod

Post by SuBer »

Najnowsza wersja gry to 1.5.3.1 i do tej wersji został zaktualizowany seasons mod. Zaktualizuj grę i powinno być dobrze
http://www.farming-simulator.com/update ... country=pl
Kacper7392
Posts: 1
Joined: Sat Oct 24, 2020 9:04 am

Problem z seasons mod

Post by Kacper7392 »

Gram na Xbox one i problem jest taki gdy jest zmiana pory roku z zimy na wiosne to temperatura się nie zmienia i przez to mam ciągle -1 przez co nie mogę zasiać pola. Gram na mapie Cybuchowo
Patryk16003
Posts: 1
Joined: Sun Jan 19, 2020 6:32 pm

Re: Problem z seasons mod

Post by Patryk16003 »

Gram na xbone, po przewinięciu dni temperatura gleby zostaje z np dnia 02 i wynosi np 2 stopnie przez co nie można nic siać, to tego cały czas w prawym górnym pokazuje że jest dzień 02 a jest np dzień 5, temperatura powietrza zmienia się normalnie i problem dotyczy tylko temperatury gleby, dzieje mi się tak na każdym zapisie, odinstalowywalem i instalowałem grę ale nic to nie pomogło.
Post Reply