Gra sie nie wczytuje

AndrzejKebab
Posts: 2
Joined: Sun Feb 02, 2020 12:56 am

Gra sie nie wczytuje

Post by AndrzejKebab »

witam jak w temacie po odpaleniu gry jest ekran wczytywania ale gra przestaje odpowiadać po chwili wyskakuje komunikat że aby zagrać trzeba się zalogować przez Epic Games Store mimo że przez to odpalam grę w logach jest taki błąd
[EpicStoreManager] Login Failed - Error Code: 2147483647
i nie wiem co jest
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Gra sie nie wczytuje

Post by iwan4672 »

Czy na pewno jesteś zalogowany na Epic Games?. Uruchom aplikację Epic Games Launcher. Zaloguj się na niej, i zaznacz żeby twoje logowanie było zapamiętane. Gra musi ruszyć. Jak nie ruszy, to odinstaluj grę i ponownie zainstaluj. Dla sprawdzenia zainstalowałem FS19 i u mnie działa. Co ciekawsze gra jest w nowszej wersji 1.5.2. W pudełkowej grze jest wersja 1.5.1.
Karol_05
Posts: 1
Joined: Tue Mar 29, 2022 6:40 pm

Re: Gra sie nie wczytuje

Post by Karol_05 »

Witam,
Mam taki sam problem loguje się do epic games launcher lecz gdy uruchamiam grę gra crashuje się i dostaje komunikat że gracz musi być zalogowany przez epic games mimo to że grę uruchomiłem przez epica a status w launcherze pokazuje że jestem on-line próbowałem wszystkiego co znalazłem na internecie czyli usuwanie folderu „shadercache” odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie zaktualizowałem system windows… i nadal ten sam błąd a w logach właśnie taki error. Proszę niech ktoś szybko pomoże.
Post Reply