Gra nie widzi zainstalowanych modów!!! Pomocy

bartekxxbanan
Posts: 4
Joined: Sat Dec 26, 2015 12:55 pm

Gra nie widzi zainstalowanych modów!!! Pomocy

Post by bartekxxbanan »

Witam.

Chodzi o to że gra nie do końca widzi mody zainstalowane.
W menu gdzie można pobierać mody i jest wgląd do zainstalowanych modów, widać je.
Ale jak uruchamiam grę i chce zaznaczyć na liście zainstalowane mody to nie wszystkie widać. Dlaczego??
Przykładem jest mod - FS19PlaceAnywhere-master
W menu modów jest, a jak uruchamiam grę i chce go zaznaczyć to go nie widać. Wrrrrrrr :frown:
Grę mam oryginalną i jest aktualizacja 1.2 (*)
User avatar
iwan4672
Posts: 492
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Gra nie widzi zainstalowanych modów!!! Pomocy

Post by iwan4672 »

bartekxxbanan wrote: Sun Dec 30, 2018 8:45 pmPrzykładem jest mod - FS19PlaceAnywhere-master
Przede wszystkim ten mod trzeba wypakować. W środku jest folder. Zawartość foldera (bez foldera) trzeba spakować do archiwum *.zip
Nadać nazwę FS19PlaceAnywhere. Na przykład FS19PlaceAnywhere.zip
Ten mod (skrypt) daje możliwość stawiania obiektów placeable w dowolnym miejscu. Nawet na innym obiekcie

Co do innych modów, to jest taka zasada. Mod musi być w archiwum *.zip. W takim archiwum nie może być folder, a w nim zawartość modu. Archiwum nie może mieć w nazwie polskich znaków i znaków specjalnych ( - = [] {} () itp.). Wyjątkiem jest znak ( _ )
bartekxxbanan
Posts: 4
Joined: Sat Dec 26, 2015 12:55 pm

Re: Gra nie widzi zainstalowanych modów!!! Pomocy

Post by bartekxxbanan »

iwan4672 wrote: Mon Dec 31, 2018 11:39 am
bartekxxbanan wrote: Sun Dec 30, 2018 8:45 pmPrzykładem jest mod - FS19PlaceAnywhere-master
Przede wszystkim ten mod trzeba wypakować. W środku jest folder. Zawartość foldera (bez foldera) trzeba spakować do archiwum *.zip
Nadać nazwę FS19PlaceAnywhere. Na przykład FS19PlaceAnywhere.zip
Ten mod (skrypt) daje możliwość stawiania obiektów placeable w dowolnym miejscu. Nawet na innym obiekcie

Co do innych modów, to jest taka zasada. Mod musi być w archiwum *.zip. W takim archiwum nie może być folder, a w nim zawartość modu. Archiwum nie może mieć w nazwie polskich znaków i znaków specjalnych ( - = [] {} () itp.). Wyjątkiem jest znak ( _ )


Pobrałem ten sam mod ze strony "LsWorld" i wszystko gra. ;)
macjan1257
Posts: 1
Joined: Tue Nov 22, 2022 7:12 pm

Re: Gra nie widzi zainstalowanych modów!!! Pomocy

Post by macjan1257 »

witam mam taki sam problem sciaglem mape Departement Haut Beyleron (4x)
BETA w zainstalowanych modach ja widzi ale jesli chce wybrac ta mape to jej nie ma probowałem rozpakowana wrzucic i taka sama sytuacja moze ktos pomoc
Post Reply