Problem z instalacją DVD

Dawidolek229
Posts: 2
Joined: Wed Mar 08, 2023 4:36 pm

Problem z instalacją DVD

Post by Dawidolek229 »

Witam! Przy instalacji Farminga Simulator 22 z płytki wyskakuje mi takie błąd, że:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Instalator potrzebuje kolejnego archiwum
Proszę włożyć dysk 1 i kliknąć przycisk OK.

Jeśli wymieniony poniżej folder nie określa położenia plików z tego dysku, proszę wprowadzić poprawną ścieżkę lub kliknąć przycisk Przeglądaj.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(Po wciśnięciu przycisku OK "nie ważne w jakim to w folderze, ale po prostu w każdym wyskakuje mi"):
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Błąd

Ścieżka "E:\" nie zawiera pliku "Setup-1a.bin". Proszę włożyć właściwy dysk lub wybrać inny folder.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co mam robić? Help me!!!
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z instalacją DVD

Post by Ziuta Modding »

Wystarczyło włożyć do napędu druga płytę i kliknąć OK, nic więcej.
Dawidolek229
Posts: 2
Joined: Wed Mar 08, 2023 4:36 pm

Re: Problem z instalacją DVD

Post by Dawidolek229 »

Ziuta Modding wrote: Mon Apr 03, 2023 7:03 pm Wystarczyło włożyć do napędu druga płytę i kliknąć OK, nic więcej.
O matko a ja tak robiłem, że anulowałem i od nowa instalowałem z drugiej płytki, ale łeb ze mnie haha
Dzięki za pomoc!
Post Reply