W sklepie nie pojawiają się wszystkie maszyny

30Lukas30
Posts: 2
Joined: Wed Dec 06, 2023 2:23 pm

W sklepie nie pojawiają się wszystkie maszyny

Post by 30Lukas30 »

Cześć mam problem z Farming Simulator 22 na PC, mam dodane kilkaset modów, ale problem jest tego typu, że kiedy zaczynam grę na jakiejkolwiek mapie, a następnie wchodzę do sklepu to nie widzę wszystkich maszyn: nie widzę w ogóle żadnych pras, lawet, hederów do zboża, do tego w DLC nie widzę DLC Goweil Pack, a w premium expansion w maszynach do zbiorów buraków, marchewek i pasternaku mam tylko widoczny kombajn samojezdny. Czy spotkał się ktoś może z tym problemem, ewentualnie wie, który mod może być odpowiedzialny za ten błąd. Dodam, że wszystkie mody, które mają osobne kategorie w sklepie (zostały pobrane z zewnętrznej strony) są widoczne. Liczę na jakąś pomoc lub wskazówkę. Pozdrawiam
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: W sklepie nie pojawiają się wszystkie maszyny

Post by Ziuta Modding »

Zaznaczyłeś wszystkie te mody i DLC na liście przed włączeniem zapisu? Może dodałeś mod na sortowanie sklepu który pokazuje tylko mody bez tego co już w grze jest i DLC.
30Lukas30
Posts: 2
Joined: Wed Dec 06, 2023 2:23 pm

Re: W sklepie nie pojawiają się wszystkie maszyny

Post by 30Lukas30 »

Cześć, dzięki za zainteresowanie, wiesz co nie mam żadnego modu na sortowanie... podczas zaczynania rozgrywki zawsze odznaczam i zaznaczam wszystkie.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: W sklepie nie pojawiają się wszystkie maszyny

Post by Ziuta Modding »

To sprawdź dokładnie listę modów które zaznaczasz czy jest tam to o czym piszesz że nie masz w sklepie, jeśli tak i zaznaczyłeś to masz jakiś mod zapewne co sortuje sklep.
Post Reply