Drzewa migaja i zacina się gra

Wisnick
Posts: 5
Joined: Thu Dec 14, 2023 9:24 am

Drzewa migaja i zacina się gra

Post by Wisnick »

Witam.
Mam problem z migającymi drzewami( zmiana koloru z jesieni na wiosnę, tak jest cały czas) i gra nie chodzi płynnie.
Gralem na moim gospodarstwie dłuższy czas z modami i było wszystko ok. W pewnym momencie gra się zacięła i musiałem ja restartować. Po tym pojawiły się te problemy.
Zrobiłem reinstalacje gry, odinstalowałem mody, zmniejszyłem jakość grafiki i nic nie pomaga...

Macie jakieś pomysły jak to naprawić?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Drzewa migaja i zacina się gra

Post by Ziuta Modding »

Pokaż LOG gry (Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2022/log.txt), ale z opisu wynika że masz za słaby sprzęt i w szczególności karta graficzna cały czas pracuje na 100% przez co jest przeciążana i są takie bugi.
Wisnick
Posts: 5
Joined: Thu Dec 14, 2023 9:24 am

Re: Drzewa migaja i zacina się gra

Post by Wisnick »

hej, Log gry w zalaczniku.
Komp raczej nie jest za slaby bo od kilku miesiecy gralem bez problemu...
Attachments
log.txt
(63.38 KiB) Downloaded 67 times
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Drzewa migaja i zacina się gra

Post by Ziuta Modding »

No sprzęt masz spełniający prawdziwe minimalne wymagania gry, tyle że chyba zapomniałeś o czymś takim jak aktualizacja sterowników, bo od karty graficznej nie zaktualizowałeś och od ponad 2 lat. Jak nie chce ci się ręcznie aktualizować to użyj aplikacji producenta karty graficznej to będzie to robiła za ciebie (aktualizacje sterowników są praktycznie co miesiąc a ty zatrzymałeś się na maju 2021).

Przy okazji to usuń ten mod, nie był on od dawna aktualizowany i generuje błędy: FS22_TrailerJointBlock
Wisnick
Posts: 5
Joined: Thu Dec 14, 2023 9:24 am

Re: Drzewa migaja i zacina się gra

Post by Wisnick »

Dzięki nie zauważyłem nawet. Dziala
Post Reply