NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Piterowskyy
Posts: 1
Joined: Tue Jan 02, 2024 9:15 pm

NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by Piterowskyy »

Witam drodzy Państwo otóż moja cierpliwość właśnie uległa destrukcji mianowicie klikając tryb wieloosobowy następnie wciskając dołącz do gry od razu wyskakuje o to "NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM" już na prawdę ręce opadają i nie wiem co robić jeśli ktoś miał podobny problem i udało się go mu rozwiązać prosiłbym o poradę.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 952
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by Ziuta Modding »

Pisz do supportu Giants przez formularz na oficjalnej stronie, ale z tego co kojarzę to jest problem na wersji nowszej niż 1.5.1.0, więc możesz cofnąć się do takiej i wtedy powinno działać.
filo18200
Posts: 3
Joined: Sat Jan 27, 2024 7:24 pm

Re: NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by filo18200 »

Ziuta Modding wrote: Wed Jan 03, 2024 10:36 am Pisz do supportu Giants przez formularz na oficjalnej stronie, ale z tego co kojarzę to jest problem na wersji nowszej niż 1.5.1.0, więc możesz cofnąć się do takiej i wtedy powinno działać.
a wiesz może z kąd najlepiej taką wersję pobrać i czy jak serwer jest postawiony na nowszej wersji to będę mógł grać
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 952
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by Ziuta Modding »

Jeśli nie masz wersji Steam to musisz zainstalować taką dokładnie wersje lub starsza i użyć patcha z taką wersją, ale nie nowszą. Na steam można się cofnąć do poprzednich wersji. Co do serwera, to nie, każdy musi mieć tą samą wersję gry.
filo18200
Posts: 3
Joined: Sat Jan 27, 2024 7:24 pm

Re: NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by filo18200 »

Ziuta Modding wrote: Tue Jan 30, 2024 3:15 pm Jeśli nie masz wersji Steam to musisz zainstalować taką dokładnie wersje lub starsza i użyć patcha z taką wersją, ale nie nowszą. Na steam można się cofnąć do poprzednich wersji. Co do serwera, to nie, każdy musi mieć tą samą wersję gry.
mam wersję na płycie a z tego co wiem z oficjalnej strony farminga da się pobrać tylko najnowszą wersję (jeżeli nie to możesz mi powiedzieć jak pobrać starszą?) a jeżeli to prawda to mógłbyś mi powiedzieć skąd takową pobrać?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 952
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: NIE UDAŁO SIĘ NAWIĄZAĆ POŁĄCZENIA Z SERWEREM

Post by Ziuta Modding »

Tak na stronie patch do wersji BOX/DIGITAL jest tylko do najnowszej wersji, nie wiem czy znajdziesz gdzieś w necie starsze wersje. Tak więc albo przesiądź się na FS22 albo pisz do supportu.
Post Reply