problem w sklepie z "zagrodami dla zwierząt"

Miroszendo
Posts: 2
Joined: Sun Feb 25, 2024 11:01 am

problem w sklepie z "zagrodami dla zwierząt"

Post by Miroszendo »

Cześć, od jakiegoś czasu nie działa mi w sklepie możliwość wejścia w zakładkę z zagrodami dla zwierząt i nie wiem czym to jest spowodowane i nie mogę znaleźć nigdzie powodu błędu, szukałem czy to nie jest błąd modów ale nie mogę znaleźć żadnego moda usprawniającego proces hodowli który mógłby jakoś zaszkodzić a jedyne co ze zwierzętami mam pobrane to wiele budynków, i jakieś jedzenie w workach (któego nigdzie znaleźć w plikach nie mogę)
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem w sklepie z "zagrodami dla zwierząt"

Post by Ziuta Modding »

Z tego co pamiętam winny był jakiś mod, chyba nie do końca związany ze zwierzętami. Wywal połowę modów z folderu do innego i zobacz czy działa, jak tak to wiesz że winny jest w tej 2 połowie, więc zamień je i zobacz czy problem jest, jak tak to znów wywal połowę tego do innego folderu i tak aż ci zostanie kilka modów które będziesz mógł wyeliminować dedukcją lub sprawdzają pojedynczo.
Miroszendo
Posts: 2
Joined: Sun Feb 25, 2024 11:01 am

zakończenie problem w sklepie z "zagrodami dla zwierząt"

Post by Miroszendo »

Udało mi się zlokalizować tego moda "Placeable Factories pack" i się okazało że jest on na modhubie w modach na grze a nie był w żadnym pliku pobieranym poza grą.
Wielkie dzięki za pomoc
User avatar
iwan4672
Posts: 493
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: problem w sklepie z "zagrodami dla zwierząt"

Post by iwan4672 »

Tego moda można używać tylko w połączeniu z kompatybilnymi mapami i w tej chwili jest on dostępny tylko dla map
(The Old Farm Countryside, La Coronella i La Coronella 2.0. Aby ten pakiet działał na innych mapach, jego twórca musi, jeśli sobie tego życzy, zamieścić na swojej mapie wymagane pliki dziennika.
Post Reply