DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

MLODY1337
Posts: 3
Joined: Mon Apr 22, 2024 10:57 am

DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by MLODY1337 »

Witam, w ustawieniach aplikacji Xbox i Microsoft Store wykryto, że dodatki do Farming Simulator 22 (PC) zostały pobrane, a ja ich nie mam w grze. Farming Simulator 22 - Platinum Edition (PC) i nie wykrywa dwóch dodatków znajdujących się w pakiecie. Mam zainstalowaną grę podstawową i dwa dodatki. kupiłeś DLC na Xbox, ale nie zostało ono wykryte w grze. Mam Farming Simulator 22 - Edycja Platinum (PC). Zainstalowałem pakiet gier Farming Simulator 22 Platiunum Edition z platformy Xbox. To jest wersja na PC z dodatkiem platynowym. Pobrałem Farming Simulator 22 Platinum Edition z dodatkami z aplikacji xbox klikając przycisk instaluj, wybrałem folder w którym zainstalowałem grę oraz dodatki na dysku niesystemowym „D”, po instalacji wchodzą do gry . Mam wersję podstawową inną niż platynowa i mam z tym problem. Proszę o instrukcję dotyczącą aplikacji Xbox na PC lub sklepu Microsoft.
Attachments
Dokument.txt
(3 Bytes) Downloaded 5 times
log.txt
(26.5 KiB) Downloaded 6 times
Last edited by MLODY1337 on Tue Apr 23, 2024 7:03 pm, edited 2 times in total.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 960
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by Ziuta Modding »

Pokaż LOG z gry (załącz go w poście), znajdziesz go w Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2022/log.txt
MLODY1337
Posts: 3
Joined: Mon Apr 22, 2024 10:57 am

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by MLODY1337 »

Załączyłem
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 960
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by Ziuta Modding »

Z tego co widzę wcale nie zainstalowałeś DLC, jedynie Agi Pack, ale została zmieniona nazwa pliku i gra nie może go załadować.
MLODY1337
Posts: 3
Joined: Mon Apr 22, 2024 10:57 am

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by MLODY1337 »

Załączyłem w dokumencie zdjęcia z dysków i xbox app z ustawień że mam zainstalowane i zdjęcie z gry że tam ich nie ma.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 960
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by Ziuta Modding »

Ten plik "dokument.txt" jest pusty, jak chcesz dodać zdjęcie użyj forumowego hostingu: https://image.giants-software.com/
A co do załączania plików możesz to robić w poście który piszesz kolejny, nie musisz edytować za każdym razem 1 postu.
Gramat_44
Posts: 47
Joined: Mon May 22, 2023 9:14 pm

Re: DLC nie jest wykrywane w grze choć jest pobrane microsoft store/xbox

Post by Gramat_44 »

A to nie jest tak, że jeżeli instalujesz z aplikacji Xbox nawet na kompie, to masz dostęp tylko do wersji gry na konsole? Wtedy w takim wypadku DLC z PC nie będą dostępne w tej wersji, którą odpalasz (jeśli odpalasz wersję konsolową na PC) ani DLC z konsoli nie będą działać na wersji na PC.
Przynajmniej ja tak kiedyś na laptopie u siebie miałem.
Post Reply