Farming nie chce się włączyć

quantesincos
Posts: 2
Joined: Sun May 26, 2024 12:46 pm

Farming nie chce się włączyć

Post by quantesincos »

Witam pobrałem grę z epic games i nie chce się włączyć najpierw pisało że nie da się przekopiować pliku xml config

(nazwa błędu który mi wyskakiwał) "Error: Can't copy xml config file from 'C:/User/WOUTempAdmin/Documents/FarmingSimulator22/game.xml' to 'C:/User/WOUTempAdmin/Documents/MyGames/FarmingSimulator2022/game.xml

później gdy próbowałem przenieść ten plik to zauważyłem że nie ma folderu FarmingSimulator22 w folderze MyGames więc go ręcznie stworzyłem i dałem tam ten plik, teraz gdy odpalam grę to jest obraz z gry z napisem wczytywanie a po chwili ekran robi się czarny i nic nie mogę zrobić , próbowałem weryfikować pliki gry i nic się nie zmieniało tak samo próbowałem instalować na innym dysku i było to samo
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 1020
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Farming nie chce się włączyć

Post by Ziuta Modding »

Zainstaluj grę ponownie ale w innej lokalizacji (ale klienta Epic uruchom jako administrator) bo masz coś dziwny ten folder instalacji gry obecny (nie wiem czemu w Dokumentach instalowałeś) i uruchamiaj grę też jako administrator.
quantesincos
Posts: 2
Joined: Sun May 26, 2024 12:46 pm

Re: Farming nie chce się włączyć

Post by quantesincos »

dzięki wielkie już jest git :)
szilla
Posts: 1
Joined: Mon May 27, 2024 12:57 pm

Re: Farming nie chce się włączyć

Post by szilla »

jak klikniesz prawym przyciskiem myszy to możesz ustawić na skrócie zawsze uruchamianie jako administrator - pomaga często w takich problemach
Post Reply