Witam, co zrobić w przypadku wystąpienia komunikatu "Farming Simulator 19 - The player must be signed-in through Epic Games Launcher to play this game"
Error występuje po uruchomieniu gry, w trakcie wczytywania.
Problem z uruchomieniem Fs19
4 posts
Page 1 of 1
Re: Problem z uruchomieniem Fs19
Aby grać w tę grę, gracz musi zalogować się za pośrednictwem programu Epic Games Launcher.
Chyba wiesz jak to zrobić.
Jak nie wiesz, to ci podpowiadam.
1). Musisz zainstalować Epic Games.
2). Musisz tam mieć konto.
3). Na tym koncie musisz mieć grę FS19.
4). Musisz mieć włączony internet.
Chyba wiesz jak to zrobić.
Jak nie wiesz, to ci podpowiadam.
1). Musisz zainstalować Epic Games.
2). Musisz tam mieć konto.
3). Na tym koncie musisz mieć grę FS19.
4). Musisz mieć włączony internet.
Re: Problem z uruchomieniem Fs19
Mam ten sam problem z wersją gry na epic. Oczywiście wszystkie wymienione warunki spełniam - gra nie chce się uruchomić po reinstalacji, próbie weryfikacji spójności. Można coś z tym zrobić czy muszę kolejny raz dać twórcom zarobić ?iwan4672 wrote: Wed Mar 18, 2020 8:49 pm Aby grać w tę grę, gracz musi zalogować się za pośrednictwem programu Epic Games Launcher.
Chyba wiesz jak to zrobić.
Jak nie wiesz, to ci podpowiadam.
1). Musisz zainstalować Epic Games.
2). Musisz tam mieć konto.
3). Na tym koncie musisz mieć grę FS19.
4). Musisz mieć włączony internet.
-
Mrkondziu71
- Posts: 1
- Joined: Wed Nov 05, 2025 8:31 am
Re: Problem z uruchomieniem Fs19
mam ten sam problem
jeszcze w zeszłym tygodniu normalnie grałem
a w tym już nie mogę przez taki błąd
"The player must be signed-in through Epic Games Launcher to play this game"
i nie piszcie mi że jestem gdzieś nie zalogowany bo sprawdziłem większość poradników w internecie i żadem nie przynusł porządanego rezultatu.
reinstalacja gry, usuwanie poszczegulnych plików, zmiany w wierszach polecen, reinstalacja całego epic game, wielokrotne logowania do epic, aktualizacja sterowników,
wiec jeżeli macie sensowny pomysł jak to naprawić to czekam na pomysły.
jeszcze w zeszłym tygodniu normalnie grałem
a w tym już nie mogę przez taki błąd
"The player must be signed-in through Epic Games Launcher to play this game"
i nie piszcie mi że jestem gdzieś nie zalogowany bo sprawdziłem większość poradników w internecie i żadem nie przynusł porządanego rezultatu.
reinstalacja gry, usuwanie poszczegulnych plików, zmiany w wierszach polecen, reinstalacja całego epic game, wielokrotne logowania do epic, aktualizacja sterowników,
wiec jeżeli macie sensowny pomysł jak to naprawić to czekam na pomysły.
4 posts
Page 1 of 1