Moderator polskiej strefy ;)

User avatar
MichałK
Posts: 45
Joined: Sun Sep 02, 2012 11:39 pm
Location: Poland, Łódź
Contact:

Moderator polskiej strefy ;)

Post by MichałK »

Witam wszystkich polskich fanów FS :).
Od dzisiaj pełnie funkcję moderatora polskiej części tego forum.
Krótko o mnie. Na imię mi Michał, a wiosen liczę sobie 17. Na co dzień uczeń liceum i administrator jednego z polskich for o LS. LSem interesuję się od samego początku czyli od rocznika 2008. Zainteresowania, jak sami się domyślacie - rolnictwo, ale również informatyka i ciężarówki, jednakże również polityka i biznes są w moim w kręgu zainteresowań. W niedługiej przyszłości chciałbym zorganizować jakieś konkursy czy innego rodzaju aktywności. Mam nadzieję, że chętnie mi w tym pomożecie - to będzie dla mnie ogromna motywacja - wasze zaangażowanie. Jeśli macie jakiś problem czy pomysł śmiało piszcie, postaram się pomóc :).
Mam nadzieję, że współpraca będzie miła i owocna.
Pozdrawiam,
Michał
You can't always get what you want
But if you try sometime you find
You get what you need
katisavan
Posts: 33
Joined: Sat Feb 16, 2013 11:59 am

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by katisavan »

Witaj MichalK !
Ciesze sie ze bedziesz sprawowal piecze na tym forum w polskiej strefie i moze sie to jakos rozkreci.
Przepraszam ze odrazu wale do Ciebie z problemem ale jako do specjalisty od FS-a (LS-a) od informatyki i jako do moderatora to chyba zrozumiale - tak wiec mam problem z nowym patchem . Napisalem post na tym forum - Tytul " Problem z patchem 1.4.0.1" i gdybys zechcial go przeczytac i sie wypowiedziec a moze nawet jakos pomoc w rozwiazaniu tego problemu bylo by super.
Bede wdzieczny.
Pozdrawiam.
User avatar
MichałK
Posts: 45
Joined: Sun Sep 02, 2012 11:39 pm
Location: Poland, Łódź
Contact:

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by MichałK »

katisavan, specjalista to chyba jednak przesada. Nie mniej jednak postaram Ci się pomóc. Na początek, jednak chciałbym abyś odpisał na pytanie zadane przez Jarexxosa.
Wtedy, postaram się pomyśleć nad innymi możliwościami. Tym bardziej, że sam na razie nie miałem jakoś czasu wgrać patcha 1.4. Postaram się to zrobić dziś/jutro i ocenię jak u mnie sytuacja z grafiką.
Pozdrawiam,
MichałK
You can't always get what you want
But if you try sometime you find
You get what you need
katisavan
Posts: 33
Joined: Sat Feb 16, 2013 11:59 am

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by katisavan »

MichalK - Dzieki za szybka odpowiedz!
Specjalista czy nie a i tak widac ze odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku- masz racje - juz odpowiedzialem dla Jarexxosa lecz niestety same negatywy.
Patch 1.3 dziala pieknie i martwi mnie fakt ze jak wyjda jakies DLC ( np. czytalem o DLC Ursusa ) to moga byc problemy nie mowiac juz o rozwijaniu gry w nowe aktualizacje czy mody.
Pozdrawiam.
piotrek952
Posts: 3
Joined: Mon Apr 23, 2012 5:10 pm

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by piotrek952 »

Cześć Michaś :) miło cię widzieć w zileni :)
User avatar
szparny
Posts: 56
Joined: Sun Nov 11, 2012 10:53 am
Location: Wilkonice
Contact:

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by szparny »

:biggrin2: Witam
Pozdrawiam SzPaRnY
User avatar
PATRYK45353
Posts: 38
Joined: Tue Aug 14, 2012 1:24 pm
Location: Polska

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by PATRYK45353 »

Elo! :hi:
Last edited by PATRYK45353 on Fri Aug 16, 2013 12:48 pm, edited 1 time in total.
MegaMajet
Posts: 1
Joined: Tue Aug 13, 2013 6:11 pm
Location: Poland -> Silesia / Polska -> Śląsk

Re: Moderator polskiej strefy ;)

Post by MegaMajet »

siema
Post Reply