Lagi i Crashe

Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

Witam kupilem ostanio Farming Simulator 2013 zeby pograc z kumplem przez neta i mam problem przy grze multi player mam czesto lagi i crashe watpie zeby to byla wina kompa albo neta jednej lub drugiej osoby ( z ktora gram) jezeli chodzi o kompa to calkiem nowy ( roczny specjalnie pod gry) a jezeli chodzi o neta 20mb/s ( u drugiej osoby 10mb/s) dodam ze nie mam tego problemu przy grze solo
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Lagi i Crashe

Post by Ziut »

Ty zakładasz serwa?? Jakie macie pingi (w PDA jest teraz to pokazywane)?? Jesteście pewni że wasze prędkości są dość wysokie (ja ostatnio miałem problemy z netem 10Mb/s i prędkości spadywały mi do bardzo niskich (max 2-3Mb/s) to już strasznie lagowało... Macie najnowszego patcha (v2.0 Public Beta 4)??
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

nie wazne kto zaklada zawsze ta druga osoba ma lagi a co do predkosci tak sa odpowiednie ja mam caly czas 15+ on 6/7 ale bardziej od lagow bola mnie crashe nie wazne kto zaklada serwer mam czesto crashe a co do patcha nie zaden z nas nie ma ( mamy 1.4)
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Lagi i Crashe

Post by Ziut »

A co w LOG jest?? Wgrajcie tego patcha i zobaczcie jak wtedy będzie z lagami bo na to wychodzi że wasz UL jest poniżej tego co powinniście mieć...
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

kurde carshe sa dalej nie wiem czemu te lagi mnie nie bola bola mnie te crashe co chwile nie wiem czy to problem z gra czy z czym niestety crashe mam tylko w multipalyer
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Lagi i Crashe

Post by Ziut »

No ale co w LOG jest??
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

gdzie w logach ma cos byc bo nie bardzo rozumiem
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Lagi i Crashe

Post by Ziut »

Dokumenty/My Games/FarmingSimulator2013/log.txt
Tam masz wykaz wszystkich błędów związanych z grą (czyli możliwą przyczynę crash'y)...
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

no dobrze zebys mi mogl jeszcze powiedziec czego szukac bo widze tam pare to co jest ponizej "Joined network game" to sa wszystkie powody crashy tak ? bo jest tam troche tego
User avatar
Justyna
Posts: 15
Joined: Fri Mar 29, 2013 2:33 pm
Location: Wieś

Re: Lagi i Crashe

Post by Justyna »

Witam.

To, że masz prędkość 20mb/s to wcale nie znaczy, ze faktycznie tyle masz. Sprawdź, czy w trakcie gry masz stałą prędkość, czy masz dość poważne skoki prędkości. Co do Crashy.... a czy czasem nie masz zainstalowanych modów ? Ja mam przegrane dobre ponad 500 godzin na FSsie 13 i nigdy nie miałam Crasha. Owszem zdarzało się, że niektóre funkcje klawiszy po prostu znikały, ale było to spowodowane tym, że miałam zainstalowane mody. Po usunięciu modów z folderu Mods, w grze nie zaobserwowałam żadnych błędów, przekłamań, czy właśnie Crashy.
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

powiem tak co do internetu predkosc minimalna u mnie jest predkoscia 20mb/s gram w gry typu Lineage 2 Rappelz Silkroad LOL nigdy predkosc mi nie spada ponizej 20 w tej chwili majac odpalonego rappelza oraz lola mam predkosc 25,42 mb/s ( na drugim kompie przy odpalonym samym lineage 2 w tym samym czasie mam 28,55 mb/s ) co do modow nie mam nic, gre mam od moze 2 tygodni i poza patchami potrzebnymi do gry multiplayer nic wiecej dodanego mam stale lacze wiec to nie jest problem mojego internetu
Gorbi
Posts: 7
Joined: Sat Sep 21, 2013 6:39 pm

Re: Lagi i Crashe

Post by Gorbi »

crashe jako tako minely ale mam inny problem teraz: z kumplem postanowilismy sciagnac moda na kombaj claasa wszystko bylo dobrze widzialem i kombajn i wszystko do czasu az po 3h dostalem crasha wrocilem do gry idzialem tylko zniwiarke co lepsze nie widze nawet mojego kumpla do czasy gdy nie usiadzie do jakiejs maszyny a znowu jak z niej wyjdzie to dalej go nie widze ( usowalem tego moda i instalowalem jeszcze raz ale nic )
Post Reply