Modyfikowanie gotowych dodatków pojazdów

Kadziu
Posts: 1
Joined: Tue Sep 19, 2017 5:06 pm

Modyfikowanie gotowych dodatków pojazdów

Post by Kadziu »

Poszukuję pomocy w zmodyfikowaniu gotowego moda pod mój gust. Chodzi o kombajn, classa lexiona (FS17_Claas_Lexion_700_Stage_IV). Interesuje mnie modyfikacja dwóch elementów. Zbiornika na ziarno i anteny gpsa (?). Na liście po lewej znalazłem elementy modelu gpsa i je usunąłem wciskając delete. Ze zbiornikiem na ziarno poradziłem sobie usuwając stare wersje i zastępując je dublami wersji małej (graintank_small) dodatkowo zmieniając im nazwy na graintank_midlle/big/very_big. Po ludzku mówiąc zrobiłem ctrl c - ctrl v ze zmianą nazw. Znalazłem zakładkę fillVolume i zrobiłem to samo. Użyłem opcji File>Export All with Files, zaznaczyłem zawartość nowo utworzonego folderu, winrarem stworzyłem archiwum zip i wrzuciłem do modów. Efekt jest taki, iż gps zniknął, ziarno (fillVolume) działa poprawnie (pasuje do pomniejszonego zbiornika, tj. bardziej prostokątnego), jednak same ścianki pozostały bez zmian. Są takie same jak w wersjach średniej/dużej/bardzo dużej. Dodatkowo coś jest nie tak z kamerą (z trudem mogę nią obracać, jednak widok jest spod ziemi, nie mogę jej obrócić w dobrą stronę), pomimo iż parametry w niej pozostały bez zmian, dodatkowo rura, którą ziarno przedostaje się na samą górę zbiornika, straciła swoją animację. Nawet przy złożonym kombajnie rura wystaje.
Image