Zbilansowana karma

SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Zbilansowana karma

Post by SuBer »

Witam
Mam takie pytanie. Dlaczego wyładowując do koryta krów z paszowozu dobrze przygotowaną, zbilansowaną karmę to napełniany jest pasek zbilansowanej karmy I KISZONKI, SIANA? Pasek kiszonki i siana zapełnia się w nieskończoność nie ważne ile jest krów.
Komar
Posts: 4
Joined: Sun Nov 05, 2017 7:41 pm

Re: Zbilansowana karma

Post by Komar »

Tak jest, bo te składniki wchodzą w skład zbilansowanej karmy. Dlatego nie powinno się oddzielnie sypać siana i kiszonki. Jak wsypiesz 12000 karmy to paski w ekranie zwierząt będą równe, ale karmy będzie 4500 oraz siana i kiszonki 7500. Chyba że coś pomyliłem. Natomiast jeśli będziesz miał uzupełnione poziomy kiszonki i siana, a będzie miejsce na wsypanie karmy, to kiszonka i siano i tak się powiększą (mimo że paski są na maksa) odpowiednio w zależności od ilości wsypanej karmy.
SuBer
Posts: 146
Joined: Fri May 05, 2017 9:03 pm

Re: Zbilansowana karma

Post by SuBer »

Według mnie jest to bug bo nie powinno tak być skoro wysypuje zbilansowaną karmę to ta sie powinna zwiększać. Poza tym w skłąd karmy wchodzi też słoma która sie nie zwiększa. Dziwne że nie powstał jeszcze mod zmieniający to.
Borys Gameplay
Posts: 130
Joined: Fri Oct 21, 2016 7:54 pm

Re: Zbilansowana karma

Post by Borys Gameplay »

SuBer można zrobić paszę mieszaną z samej kiszonki i siana przez co zaoszczędzasz słomę i masz 2 w jednym
Post Reply