Problem z belami na MP

Razloo
Posts: 2
Joined: Wed Feb 17, 2021 11:04 am

Problem z belami na MP

Post by Razloo »

Witam

Mam dziwny problem do którego nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi bądź podpowiedzi. Otóż gram z kolegą na MP i jeśli na polu zrolujemy bele ( gdzie rolowanie przebiega normalnie i dobrze) to te bele część właściciel my a część "ownership unknown" po czym strasznie laguje nas w obrębie tych bel. Mało tego, jeśli rozetniemy bele to słoma która znajdzie się na ziemi staje się... taka że można ją przenikać i nie ma z nią interakcji. Nie mam pojęcia co może powodować ten błąd.

Będę wdzięczny bardzo za pomoc lub podpowiedź
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: Problem z belami na MP

Post by Nolnejm »

Trochę nie rozumiem twojego problemu.
"to te bele część właściciel my a część "ownership unknown", słoma która znajdzie się na ziemi staje się..."
Zerknij czy prasa którą belujesz nie ma błędów bądź z czymś nie koliduje. Po prostu zerknij do logu.
Jest taka modyfikacja na Modhub gdzie bele są przypisywane do danych gospodarstw.
Razloo
Posts: 2
Joined: Wed Feb 17, 2021 11:04 am

Re: Problem z belami na MP

Post by Razloo »

Ok dzięki podejrze... a uszczegóławiając. Jak zrobimy np na polu ze słomy 5 bel tak? To 3 z nich możemy normalnie przenosić, ładować, składować a 2 są totalnie nieinterakcyjne. Przebywając blisko tych bel, strasznie laguje. nie da się ich nawet sprzedać ani usunąć. Tak samo jest jak bele rozetniemy, to słoma staje się nieinterakcyjna.
Post Reply