Ursusy na ps4/xbox

Wiktor
Posts: 3
Joined: Sun Jul 24, 2022 9:31 pm

Ursusy na ps4/xbox

Post by Wiktor »

Witam mam pytanie czy zrobi ktoś do fs22 jakiego kolwiek ursusa (najlepiej c330m lub c360) na konsole bo nie ma nic i przydały by się jakieś ursusy szczególnie że bardzo dużo osób by chciało ursusy na konsole jakie kolwiek byle by były jakieś trzydziestki, sześciesiątki z serii ciężkiej coś w stylu np polish packu z fs19 jakieś koncerty z 19stki po prostu cokolwiek polskiego na konsole PROSZĘ W IMIENIU CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI FS22
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 950
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Ursusy na ps4/xbox

Post by Ziuta Modding »

Giants nie ma już licencji na markę Ursus więc pod taką na pewno się nic na konsolach nie pojawi, ale jako Lizard mogą się pojawić (wiem że kilka osób robi je ale jak na razie nikt nie wysyłał na MH).
OPOROWY MANIAK
Posts: 1
Joined: Sat Aug 26, 2023 1:58 pm

Re: Ursusy na ps4/xbox

Post by OPOROWY MANIAK »

dlaczego się nie pojawiaą pod nazwą lizard. I mam pytanie dlaczego w FS19 miał taką licencje, a przecierz ursus na nowo powstał w 2020 i upadł w 2021
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 950
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Ursusy na ps4/xbox

Post by Ziuta Modding »

No ktoś może wrzucić je jaki Lizard, ale na pewno nie zrobi tego Giants. Co do licencji to nie wiadomo jak została ona podpisana, marka pojawiła się w FS13 i możliwe że dostali licencję na kilka odsłon albo aktualizowali ją do każdej gry. Widocznie do FS22 już tego nie zrobili albo po prostu wygasła ta licencja kilkuletnia.
Post Reply