sprzedaż palet

Kinder27
Posts: 1
Joined: Sun Jun 04, 2023 12:49 pm

sprzedaż palet

Post by Kinder27 »

Nie mogę sprzedać jajek, mąki, ciasta itd. (wszystkich "palet"). Daje palety na punkt sprzedaży i nic się nie dzieje. Nie działa mi to na mapach oryginalnych i na kilku innych z modhub. Ponowne zainstalowanie gry lub odinstalowanie wszystkich modów nie działa
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 912
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: sprzedaż palet

Post by Ziuta Modding »

Na pewno jest to problem jakiegoś modu, już kiedyś widziałem podobny problem z cukrem i czymś jeszcze i okazało się że po wyłączeniu modów dało się sprzedać bez problemu. Raz tylko zdarzyło się że ktoś zawiózł towar do złego skupu a innym razem w złym miejscu rozładował.
Gramat_44
Posts: 33
Joined: Mon May 22, 2023 9:14 pm

Re: sprzedaż palet

Post by Gramat_44 »

Kinder27 wrote: Sun Jun 04, 2023 12:56 pm Nie mogę sprzedać jajek, mąki, ciasta itd. (wszystkich "palet"). Daje palety na punkt sprzedaży i nic się nie dzieje. Nie działa mi to na mapach oryginalnych i na kilku innych z modhub. Ponowne zainstalowanie gry lub odinstalowanie wszystkich modów nie działa
Podaj przykład, na jakiej mapie w jakim miejscu i co próbujesz sprzedać i czy punkt sprzedaży należy do kogoś (jeśli grasz na multi) czy do ciebie i czy w miejscu sprzedaży widzisz triger miejsca zrzutu?
Post Reply