Usuwanie pola

Dawidek7465
Posts: 1
Joined: Wed Oct 25, 2023 8:53 am

Usuwanie pola

Post by Dawidek7465 »

Mam problem z usunięciem pola z mapy
Pole znajduje się przy granicy mapy i nie mogę dolecieć tam kursorem (tym kwadracikiem) który jest przy malowaniu terenu. Czy jest jakaś maszyna albo inna opcja żeby poprostu to pole usunąć? Dodam że gram na konsoli Xbox.
Gramat_44
Posts: 42
Joined: Mon May 22, 2023 9:14 pm

Re: Usuwanie pola

Post by Gramat_44 »

Dawidek7465 wrote: Wed Oct 25, 2023 8:56 am Mam problem z usunięciem pola z mapy
Pole znajduje się przy granicy mapy i nie mogę dolecieć tam kursorem (tym kwadracikiem) który jest przy malowaniu terenu. Czy jest jakaś maszyna albo inna opcja żeby poprostu to pole usunąć? Dodam że gram na konsoli Xbox.

Postaw jakiś budynek a potem go usuń i tak kilka razy aż osiągniesz zamierzony efekt.

Niektóre budynki da się umieścić częściowo nawet poza granicą mapy, jeśli coś blokuje ten budynek wtedy klawisz Y.

Zwróć uwagę na podłoże na jakim się znajduje budynek, czy jest to asfalt, błoto, trawa, bo po usunięciu budynku tekstura zostanie.

Ja zazwyczaj w takich sytuacjach używam pastwiska dla krów i wtedy pozostaje struktura trawy, sadzę kilka krzaczków i problem z głowy, estetyka zachowana i cel osiągnięty.
Post Reply