[SILOS] Problem z Kiszonką

DriverScania
Posts: 16
Joined: Tue Dec 21, 2021 3:24 pm

[SILOS] Problem z Kiszonką

Post by DriverScania »

Witam, od pewnego czasu mam taki problem z Kiszonką , Gram z MaizePLUS i po Skoszeniu Kukurydzy jest Wsio okej , Przebieg Fermentacji przebiega pomyślnie , do 100% po odkryciu silosu pokazuje wartość którą uzupełniłem wczesniej ( Przed Fermentacją ) po nawet któtkim zapisie gry i ponownym właczeniu Pokazuje 540 Litry :/

Zdjęcie Podaje i Oczywiscie log : PS Prosze nie patrzeć na niektóre błędy ponieważ sam tez cos moduje i może coś sie swiecic na czerwono ( chyba ze bylo by to istotne dla Mojego wyzej opisanego problemu
log.txt
(282.04 KiB) Downloaded 16 times

Image
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: [SILOS] Problem z Kiszonką

Post by Nolnejm »

" PS Prosze nie patrzeć na niektóre błędy"
To jak chcesz pozbyć się problemu? Masz prawdziwy miszmasz w logu. Na początek zalecam wyciągnąć WSZYSTKIE MODY Z DOPISKIEM ERROR W LOGU" do folderu na pulpit i przetestować Jeśli problem nie ustąpił zrób to samo z wszystkimi silosami na kiszonkę. (Nie zawsze wyrzuca błędu do logu Oraz nie oznacza to jak odznaczasz mod przed uruchomienia gry to że on nie będzie powodował błędów)
Nie rozumiem Skoro masz jakieś doświadczenie z modingem to czemu nie naprawiasz błędów? To jest chwila roboty A wydłuży żywotność twojego laptopa i doda płynności rozgrywce
DriverScania
Posts: 16
Joined: Tue Dec 21, 2021 3:24 pm

Re: [SILOS] Problem z Kiszonką

Post by DriverScania »

Juz wiem, jest to problem z Samym Modem, rozmawiałem dzisiaj z Wydawcą "MaizePLUS " więc jak by ktoś miał podobnie to jest wina Samego modu :) Silosy trzeba napełniać więcej niż 130tyś litrów [ SiloHUD ] bo poniżej tej wartości sa problemy :D pomieważ pozniej sprawdziłem na orginalnej mapie tylko z Modem MAIZE PLUS i było to samo , dopiero duza ilosc kiszonki powoduje ze działa bez zarzutu
Post Reply