Error:Can't copy xml config

Reqir0
Posts: 2
Joined: Sun Dec 31, 2023 11:48 am

Error:Can't copy xml config

Post by Reqir0 »

Witam
Mam problem z grą
Po zainstalowaniu farminga 22 pojawia się taki błąd:
Error: Can't copy xml config file from 'C:/Program Files (x86)/Steam/steamapps/common/Farming Simulator 22/game.xml' to 'C:/Users/Kuba_/OneDrive/Dokumenty/My Games/Farming Simulator2022/game.xml'


Problem w tym że w sekcji dokumenty/my games nie utworzyl sie folder farming Simualator 22
Jakieś rady?
Z góry dziekuje
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 953
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Error:Can't copy xml config

Post by Ziuta Modding »

Problemem może być OneDrive, jest to bardzo dobrze znany przypadek i zalecane jest odinstalowane tego lub jeśli używasz to wyłączenie synchronizacji dla folderu "My Games".
Reqir0
Posts: 2
Joined: Sun Dec 31, 2023 11:48 am

Post by Reqir0 »

Odinstalowałem OneDrive i wyłączyłem synchronizajce i nic nie pomogło, robiłem również ponowny reinstall
Jakieś inne pomysły?
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 953
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Error:Can't copy xml config

Post by Ziuta Modding »

Skoro odinstalowałeś OneDrive to nie mogłeś wyłączyć synchronizacji bo nie miałeś od czego jej wyłączyć... Jeśli problem nadal występuje to albo nie masz uprawnień administratora w systemie i gra nie może zapisywać plików w podanej lokalizacji, albo jednak nie odinstalowałeś poprawnie OneDrive. Sprawdź tą lokalizację w dokumentach czy są tam pliki od FS jakieś, jak tak to usuń cały folder "FarmingSimulator2022".
kubus
Posts: 4
Joined: Mon Mar 25, 2024 11:17 pm

Re: Error:Can't copy xml config

Post by kubus »

miałem ten sam problem wystarczy skopiowac pliki z folderu tego ze steam do my games i farming 22
Post Reply