Problem z mapą Giants editor dziwne textury

Kubas2003
Posts: 1
Joined: Wed Feb 14, 2024 12:50 am

Problem z mapą Giants editor dziwne textury

Post by Kubas2003 »

Witam, mam problem z moją mapą otóż dodawałem wczoraj obiekty do mapy i wszystko działało normalnie mapa się zapisywała i uruchamiała normalnie. Dzisiaj natomiast Giants editor dziwne długo się uruchamiał po uruchomieniu po jakiś 2 min gdzie normalnie włącza się po kilkunastu sekundach. Dodałem bramę przesuwną do mapy i oskryptowałem ją aby dało się otwierać na podejście po czym chciałem zapisać mapę i sprawdzić w grze czy działa. GE podkręcił i się wyłączył. Chciałem wejść ponownie ale znowu uruchamiał się bardzo długo a po uruchomieniu część budynków i obiektów które już wcześniej umieściłem były po obracane i nie miały kilku textur (przezroczyste były). Log nie pokazuje żadnego błędu tylko warningi od wielkości formatu textur, ale już to naprawiłem. Zamknąłem mapę bez zapisywania i zrobiłem w razie wu kopię zapasową całej mapy. Po ponownym otwarciu mapa się już nie wczytuję i pojawia się błąd że nie ma pamięci w linijce 12432 w pliku .i3d mapy.
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 955
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z mapą Giants editor dziwne textury

Post by Ziuta Modding »

Zapewne "wczoraj" dodałeś jakiś zbugowany budynek który popsuł plik I3D przy zapisie dlatego tak długo ci się ładował i teraz z każdym zapisem plik ten się powiększa gigantycznie i buguje nadal.
Post Reply