problem z aktualizacją

kuba M
Posts: 5
Joined: Thu Feb 08, 2024 3:14 pm

problem z aktualizacją

Post by kuba M »

zaktualizowałem grę ale gra nie wczytuje aktualizacjii
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 953
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z aktualizacją

Post by Ziuta Modding »

W jakim sensie "nie wczytuje aktualizacji"?
kuba M
Posts: 5
Joined: Thu Feb 08, 2024 3:14 pm

Re: problem z aktualizacją

Post by kuba M »

gra nie akceptuje aktualizacjii i nie mam tego okienka po aktualizacji jak klikne na ikonke fs22
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 953
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z aktualizacją

Post by Ziuta Modding »

Nadal nie rozumiem co masz na myśli pod pojęciem "nie akceptuje aktualizacji". Co do okna aktualizatora przy uruchomieniu gry to można jej wywołać trzymając SHIFT i uruchamiając grę wtedy pojawia się specjalne okno launchera i jest tam opcja "Zweryfikuj instalację" (ale przed tym trzeba sprawdzić czy "gałąź" jest ustawiona na "Najnowsza wersja" lub "default").
BorStar
Posts: 2
Joined: Fri Apr 26, 2024 9:48 pm

Re: problem z aktualizacją

Post by BorStar »

Witam mam podobny problem.. mam FS 22 PREMIUM EDITION i nie mogę zaktualizować dodatku "PREMIUM EXPANSION" nie wiem dlaczego, coś może wiecie na ten temat
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 953
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: problem z aktualizacją

Post by Ziuta Modding »

BorStar wrote: Fri Apr 26, 2024 9:51 pm Witam mam podobny problem.. mam FS 22 PREMIUM EDITION i nie mogę zaktualizować dodatku "PREMIUM EXPANSION" nie wiem dlaczego, coś może wiecie na ten temat
Gra ci się zaktualizowała do wersji 1.14.0.0 czy też nie? Nie pojawia się okno aktualizacji? Wywołałeś je ręcznie jak pisałem wyżej?
Gra ci się zaktualizowała do wersji 1.14.0.0 czy też nie? Nie pojawia się okno aktualizacji? Wywołałeś je ręcznie jak pisałem wyżej?
Post Reply