Problem z zapisem gry

Mozly12
Posts: 1
Joined: Fri Apr 05, 2024 3:51 pm

Problem z zapisem gry

Post by Mozly12 »

Witam od niedawna gdy chcę zapisać grę po dłuższym graniu na save wyskakuje mi błąd "Gra nie została zapisana" mapa na ktr jest save to Dzika Dolina. Podsyłam również log
Attachments
log.txt
(342.92 KiB) Downloaded 30 times
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 966
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: Problem z zapisem gry

Post by Ziuta Modding »

Sprawdzałeś bez modów i na nowym zapisie czy też jest taki problem? Bo dość dziwny błąd masz którego jeszcze nie spotkałem w tej grze a działam w tym od wersji 2009 xD
Wygląda jakby problemem był mod "UpgradableFactories", ale możliwe że też problem jest w samym systemie Windows (w szczególności antywirusie, pamiętam że ludzie co używali Avast mieli problemy z plikami z zapisu bo je uszkadzał) np. z uprawnieniami do zapisu w Dokumentach.
No i masz trochę dużo modów jak na twój sprzęt który praktycznie nie łapie się na minimalne wymagania gry (w szczególności karta graficzna, no i RAMu trochę mało) i widzę że używasz DX11 zamiast DX12, no ale ogólnie nie powinno się mieć więcej jak 300 modów bo i tak większej ilości się nie używa a gra musi je i tak ładować (nawet jak nie są zaznaczone na liście przy uruchamianiu zapisu), ale te pliki to możesz usunąć od razu bo i tak nie działają:
FS22_DecorationPackage_prefab
FS22_Concrete_Plates_Fence (1)
FBM22_landbauerPavingStonesPrefab
Post Reply