Multi - czas łączenia

Mari
Posts: 21
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:10 pm

Multi - czas łączenia

Post by Mari »

Spędziłem wczoraj urocze 12 minut czekając na synchronizację plików z komputerem znajomego, który podłączał się do stworzonej przeze mnie gry. Jak to wygląda u was? Czeka się równie długo czy też to nasze dwa komputery nie potrafiły się odpowiednio sprawnie dogadać?

P.S.
Ja gram ze Steama, znajomy posiada wersję box (on łączy się z polskimi serwerami w czasie poniżej minuty...).
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Multi - czas łączenia

Post by Ziut »

Jakiego neta masz ty i jakiego znajomy??
Mari
Posts: 21
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:10 pm

Re: Multi - czas łączenia

Post by Mari »

Ja mam 6 mega na kablu telefonicznym, on radiówkę o bliżej nieokreślonej prędkości. Obaj stawialiśmy serwery i obaj wchodziliśmy na nie z tą samą, 12-minutową, "prędkością". Co ciekawe obaj wbiliśmy się na polski serwer po 1,5 minuty. Szkoda tylko, że takie na które udaje się wbić można zliczyć na palcach jednej ręki.
Ziut
Boardurlaub/Boardholidays
Posts: 408
Joined: Sat Dec 24, 2011 4:08 pm
Location: Polska, Nosków
Contact:

Re: Multi - czas łączenia

Post by Ziut »

Dziwne, na twoim necie powinien serwer dobrze chodzić.
Mari
Posts: 21
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:10 pm

Re: Multi - czas łączenia

Post by Mari »

Zobaczymy dzisiaj. Sprobuje postawic otwarty serwer i samemu zastukac na te stworzone przez innych wirtualnych farmerow. Moze po niedzieli Giants Software ruszyl sie do roboty :confusednew: Z tego co czytalem angielskojezyczne forum wielu graczy ma podobne problemy z wchodzeniem na serwery (chociaz 12 minutami nikt sie jakos nie chwalil :mrgreen: ).
Mari
Posts: 21
Joined: Sat Oct 27, 2012 9:10 pm

Re: Multi - czas łączenia

Post by Mari »

Hmmm... Mój problem rozwiązał się zupełnie przypadkowo. Z powodu problemów z dyskiem sformatowałem go i zainstalowałem grę od nowa. Od tej pory wraz z moim znajomym nie mamy żadnych problemów ze wspólną grą.
Jako ciekawostkę dodam, że przed formatem obaj stawialiśmy otwarte serwery i wbijający się na nie gracze nie mieli żadnych problemów z szybkim rozpoczęciem gry. Tylko nasze dwa komputery nie potrafiły się wspólnie dogadać :D
Post Reply