Nie można sprzedać pola

MichalVenom
Posts: 1
Joined: Sun Dec 12, 2021 7:14 pm

Nie można sprzedać pola

Post by MichalVenom »

Witam, gram na mapie Elmcreek i postanowiłem sprzedać pole, które dostałem na początku gry. Kupiłem inne pole i od razu przeniosłem swoje maszyny, sprzedałem wszystkie budynki ze starego pola. Gdy próbuje sprzedać te pole z początku gry, to wyskakuje komunikat, że są nadal ruchome obiekty - przez co nie można sprzedać pola. Szukałem dość długo, z ruchomych obiektów to znalazłem tylko skrzynkę na listy, wywaliłem ją i problem jest nadal, żadnych ruchomych obiektów nie ma. Myślałem, że chodzi o kamienie, lecz po ich usunięciu też wyskakuje taki kominikat Da się to jakoś naprawić?
Bobbi-79
Posts: 125
Joined: Sun Mar 07, 2021 11:31 am

Re: Nie można sprzedać pola

Post by Bobbi-79 »

Błędne tłumaczenie już w '19 występujące... Chodzi o NIERUCHOME obiekty tak w rzeczywistości... wszystko sprzedałeś? Zbiornik na wodę?
User avatar
iwan4672
Posts: 495
Joined: Tue Oct 15, 2013 3:27 pm

Re: Nie można sprzedać pola

Post by iwan4672 »

Bobbi-79 wrote: Tue Dec 14, 2021 1:42 am Błędne tłumaczenie już w '19 występujące... Chodzi o NIERUCHOME obiekty tak w rzeczywistości... wszystko sprzedałeś? Zbiornik na wodę?
Dosłownie trzeba sprzedać wszystko. Huśtawka-kładki- barierki przy kładkach. Dopiero możesz sprzedać cały obszar
Post Reply