NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

JANWR63
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2022 2:12 pm

NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by JANWR63 »

Witam pisalem juz kilka razy co zrobic kupilem gre fs22 przez intrnet i dostalem klucz do aktywacji i przestal dzialac co mam zrobicczy znowu przy zakupie gry przez internet wzucilem kase w błoto cy poradzice co mam zrobic bo nie moge sie skantaktowac z sprzedawca prosze o radę.
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by Nolnejm »

JANWR63 wrote: Fri Jan 06, 2023 12:15 pm Witam pisalem juz kilka razy co zrobic kupilem gre fs22 przez intrnet i dostalem klucz do aktywacji i przestal dzialac co mam zrobicczy znowu przy zakupie gry przez internet wzucilem kase w błoto cy poradzice co mam zrobic bo nie moge sie skantaktowac z sprzedawca prosze o radę.
Skoro się mody na Modhubie nie pojawiają to raczej mówi samo za siebie "Przerwa świąteczna" Pewnie do Poniedziałku. Skoro zgłaszałeś, pisałeś do supportu to musisz czekać. Nikt z zewnątrz ci nie odblokuje klucza
JANWR63
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2022 2:12 pm

Re: NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by JANWR63 »

ALE JESLI MOZNA ZAPYTAC DO KTOREGO PONIEDZIALKU
User avatar
Nolnejm
Posts: 197
Joined: Sat Jan 30, 2021 11:44 am

Re: NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by Nolnejm »

JANWR63 wrote: Sat Jan 07, 2023 9:40 am ALE JESLI MOZNA ZAPYTAC DO KTOREGO PONIEDZIALKU
Pewnie w ten poniedziałek Jestem zwykłym użytkownikiem tak jak ty
Szybsze info uzyskasz na discordzie giantsa
Ziuta Modding
Moderator
Posts: 1016
Joined: Sun Jul 17, 2016 9:40 am

Re: NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by Ziuta Modding »

Po 1 to wyłącz tego capslocka... po 2, Support Team działa od 2 stycznia, a co do twojego problemu o gdzie dokładnie kupiłeś tą grę bo jak nie na oficjalnej stronie Giantsa lub na jakiejś platformie typu Steam/Epic to pisz do sprzedawcy od którego to kupiłeś, jeśli jest to allegro lub strony typu G2A to duże prawdopodobieństwo że klucz jest używany przez większą ilość ludzi lub skradziony i Giants zablokował taki klucz na zawsze.
JANWR63
Posts: 6
Joined: Fri Dec 30, 2022 2:12 pm

Re: NIE AKTYWNY KOD DO GRY ZAKUOIONEJWINTERNECIE

Post by JANWR63 »

Witam sorry ze zawracam głowę ale te grę kupiłem na allegro i widząc ze wtopiłem a tak gdzie kupić tą grę żeby znowu nie wtopić.
Post Reply